Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kényszerítik a keresztén...

Miért kényszerítik a kereszténységet a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Pl felénk már lassan minden suli egyházi, elsőáldozni kell meg bérmálkozni meg templomba járni, meg a franc tudja. Mert kötelező. De egy gyereket sem ismerek aki hinne istenben vagy ne utálná az egészet. A szomszéd gyerekek pl kitalálták hogy gyónáskor hazudnak majd a legnagyobbakat... és tényleg ezt teszik, aztán röhögnek jókat rajta.

Most akkor mi értelme ennek? Minél jobban kényszerítik annál jobban ellene lesznek majd az emberek... ez szerintem nem fog sok jóhoz vezetni. Miért kell ezt csinálni?


2015. jún. 15. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

*, elsőáldozni kell meg bérmálkozni meg templomba járni,


ennek nincs is értelme, azért olyanok a gyümölcsei (az általad irt gyerekek)mint amilyenek. Ezen nem is kell csodálkozni:D

2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalom, hogy ezt erőltetik, ez az embernek a saját döntése kellene, hogy legyen.

Nálunk szerencsére még nem volt kötelező, úgyhogy mikor úgy döntöttem, hogy nem akarok többet hittanra járni, simán abbahagytam, és kész. Templomba már előtte sem mentem soha.

2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

utolsó rugdalózása Sátánnak Jehova ellen.


Marianne

2015. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert minden ember azt hiszi, hogy az ő értékrendje a morális zenit, egyes véglények meg odáig mennek, hogy ezt rá akarják kényszeríteni másokra azon ostoba logika mentén, mert az ő szubjektív véleményük szerint ezt kell követni, mert akkor lesz minden jó és happy.
2015. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

"Miért kényszerítik a kereszténységet a gyerekekre?"


Mert buták.

2015. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

"Minél jobban kényszerítik annál jobban ellene lesznek majd az emberek... ez szerintem nem fog sok jóhoz vezetni."


Tévedés.

Ez csodás dolgokhoz fog vezetni. :)

2015. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Keresztény kormányunk van, ez kellett, erre szavaztatok.

Most egyétek meg.

2015. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
István királyunk is ugyanezt csinálta annak idején.
2015. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7

Nem erre szavaztunk (alig 44% szavazott egyáltalán a pártra), nem is szavazhatott rá senki, mert:

- nem volt ilyen a programjukban

- nem is lehetett a progrmajukban, mert az ilyen működés ILLEGÁLIS a nemzetközi (azaz alkotmány/alaptörvény feletti rangú) jogforrások alapján.

2015. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mustafa33 ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem szólt még soha az ellen, hogy a Krisna tudatúak gyermekeiket szigorúan ebben a hitben nevelik eszmélésük kezdetétől. Miért rosszabb a keresztény hittan?
2015. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!