Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Heti 2 önkielégitésről mit...

Heti 2 önkielégitésről mit gondoltok katolikus szemmel?

Figyelt kérdés
Régebben napi szinten csináltam,(ill. tini koromban napi 3-szor is) de szeretném egy kicsit önmegtartóztatni magam. Éltem szexuális életet ezelött most nincs párom két éve és nagyon igénylem, így sikerült heti 2 alkalomra vissza raknom ezt a dolgot.

2015. jún. 21. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha az önkielégítés bűn, akkor 1 db és egy fél is bűnnek számít. Ha nem bűn (már pedig nem az), akkor heti 100 sem bűn.

Csak ne érd be vele, hanem keress egy aranyos, szép lányt.

2015. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
előbbi nem szépen fogalmazta meg a prostit vagy az alkalmi partnert, hanem komoly kapcsoltra gondolt, pl ha eljön az ideje akkor a feleségedre :D
2015. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy bűn, ezért teremtettek az embernek kezeket.
2015. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok katolikus. Ha azonban komolyan vesszük a Bibliát, akkor minden bűn, ami nem a házasság szövetségén belül a férj és és az ő felesége között történik a klasszikus módon, azaz a megfelelő tagot a megfelelő testnyílásba. Aki a Bibliát a Jancsi és Juliska mellé sorolja, annak semmi sem bűn, amit a saját lelkiismerete megenged.
2015. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Vannak problémáid, gyerek.
2015. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bűnnek számít Isten szava mindenkiénél többer ér és hitelesebb. Azt is aláírom hogy büntelenül aligha élhetünk. Kinek ez kinek az a hibája.Nem létezik tökéletes ember. Az erőfeszítésemet mindenesetre biztos vagyok benne, hogy értékeli az Úr.
2015. jún. 21. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom talán le is mondtál arról hogy ebből kiszabadulj... Az Eukarisztiában kérd, hogy Jézus váljék testeddé és véreddé, testesüljön meg benned, és akkor már nehéz lesz bűnözni. Szép dolog, ha be akarod tartani a törvényt, ami igaz és jó és ajándék, de Jézus nélkül nem fog menni, és ne is menjen, mert egy önmegvalósító módszert tanít. Járulj szentségekhez és keress feleséget.
2015. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy "nem" az önmegvalósító elől... Bocsi
2015. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Lesz itt valaki a feleségem? Tök gáz visszatartani a cuccot.
2015. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem sokan napszúrást kaptak ma!
2015. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!