Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok az egyetemi...

Mit gondoltok az egyetemi kolikról keresztényként?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy dilemma előtt állok, felvettek koliba, de mindig is albérletes voltam, viszont most kétszer annyiba kerülne, mert az előzőt ott kellett hagyni. Ti melyiket választanátok inkább ? Mert ugye tudjuk mi zajlik általában a kollégiumokban.

2015. júl. 11. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Hogy szűz maradj, csak anált vállalj.


A keresztény kérdez keresztény szektás kérdésekkel egyébként az az illendő ha a szekta saját oldalán kérdezgetsz, nem itt.

2015. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
de pontosan mire gondolsz? mi megy a kollégiumokban? én voltam már párban + ismerek is párat, de kíváncsi lennék, te miket hallottál vagy tapasztaltál, ami annyira förtelmes ...
2015. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok például, hogy így is felajánlotta már magát 1-2 kolis csaj nekem, nyílván el lehet utasítani koliban is, csak kérdés, hogy nem lenne-e túl nagy a teher. De csak ha az italfogyasztás mennyiségére gondolok, meg arra, hogy hajnali 2kor még kintről hallani a zenét, hogy megy, akkor azért elgondolkodtató, hogy megéri-e az alacsony ár ezekért cserébe :)
2015. júl. 11. 09:49
 4/15 anonim ***** válasza:
1%

jézusom ... figyelj, mondom a megoldást:


Menj koleszba, és amit így megspórolsz különbözetet az albérlethez képest, azt fordítsd pszichológusra, mert nagy gondok vannak ott, ahogy látom. És annyira bűn ronda volt mindkét csaj h visszautasítottad? Ne viccelj már, elárulom, még fiú is fel fogja magát ajánlani, és azt se biztos, hogy el kéne utasítani, hidd el, a melegek sokkal jobban csinálják (én ugyan heteró vagyok, de tapasztalat). Úgyh sztem kizárod magad egy vagon élményből ...De végül is mindenki úgy kújja el az életét ahogy tudja, ez is igaz.

2015. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van keresztény kollégium is, vagy nem olyanba vettek

föl?

2015. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy titeket vallásosakat túl a széltől is elzárva nevelnek, így nem vagytok felvértezve a világban lévő f*.*szságok ellen...

A kolis csajok miatt meg ne aggódj, látod, hogy albérletesként is betaláltak :D

2015. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom már nem vagy kisgyerek.

Attól mert mások bulinak használják a tovább tanulást,neked egyáltalán semmiben nem kell részt venned ami nem tetszik.

Esetleg próbáld meg ,tegyétek el a megspórolt pénzt és ha nem tetszik akkor még kereshetsz szoba bérletet.

2015. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez kollégiumfüggő is, a köztudatban azért erős túlzások vannak, nekem van csomó keresztény ismerősöm egyetemről akik kollégiumban laknak, és nem züllöttek el...
2015. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
de egyáltalán hogy merül itt fel a züllés, mint lehetőség? hát fiatalok, naná tombolnak a hormonok, tök természetes, hogy nálunk is minden reggel volt rendesen járkálás, a frász se tudta követni, hogy melyik reggel melyik srác melyik csaj szobájából jött ki. de hát ez erről szól. utólag főleg meg fogod bánni, hogy ilyen nyunya vagy, de hát te tudod ... majd aztán 40-50 évesen meg a fejed vered a falba, hogy te jó ég, miket hagytam én ki anno ...
2015. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bírom azért, hogy mindig van 1-2 válasz, aminek semmi köze a kérdéshez, nem azt kérdeztem, hogy szerinted miért hülyeség a kereszténység, meg én miért vagyok hülye, hogy elzárom magam mindentől :D
2015. júl. 11. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!