Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hisznek Istenben, Milyen...

Akik hisznek Istenben, Milyen jelét adta nektek, hogy valóban létezik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha ez a kérdés semmi olyat amit laboratóriumi körülmények között végelenszer lehet reprodukálni


de hogy válaszoljak, pl rendkívül valószínűtlen eseményeknek akár a sorozatos megtörténése, persze ez összefüggsében az Istennel kapcsolatos gondolatokkal


mikor először olvastam a bibliát úgy érztem a könyv "beszél hozzám" (ez ma se ritka)


még lehetne sorolni :)

2015. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Aki előre eldönti,hogy nem hisz annak fölösleges bizonygatni. Olyan mint disznók elé gyöngyöt szórni.
2015. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

elég széles skálája van ennek.


az élet lehetne színek nélküli, ízek nélküli, monoton, egyhangú, az élet fenntartásához nem kellenek ezek,

gondolkodó képesség, az élet a maga pompájában,


Ha elgondolkodsz, az élet lehetne értelem, és cél nélküli. érzések nélküliek.

De ezeket pontosan beleprogramozta valaki a DNS-be, sőt minden egyes sejtnek a testedben megvannak a maga dolgai, ami által az életed úgy funkcionál, ahogy kell


A DNS- olyan mint egy könyvtár, tele információkkal,

Ehhez pedig programozó kell Kedves Barátom, és törvényt hozó,

ahogy a számító gép sem jött létre magától, vagy egy tíz emeletes ház, a maga elrendezésében, úgy az élet is, ordítva hirdeti annak Alkotóját. :)

2015. aug. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

White Dove


"pontosan beleprogramozta valaki a DNS-be"

Kire gondolsz, Isten DNS-be (vagy tudomisén mit képzelsz el, mije van neki) ki kódolta bele?

2015. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

kérdező


próbáld csak visszatartani a lélegzeted... ugy egy perc környékén majd rájössz, hogy milyen jelei vannak Isten létezésének...

2015. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem ember, nincs Dns-e de hát...
2015. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de hát mi? ennyire lenézed a kérdezőt? nagyon elszáltál mostanában, galambocskám. azt hiszed, a csőrödben van már az olajág? óvatosan, nehogy a végén grillcsirke legyél az oroszlán etetőtáljában, ugyanis az összeomlás előtt felfuvalkodás jár.
2015. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: Á,az biztos hogy nem annak a jele,hogy oxigénre van szükségünk.Ez tényleg egy hatalmas bizonyíték isten létezésére.
2015. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 pelgrim ***** válasza:
0%

Nekem azt a jelet adta, hogy én vagyok. Én vagyok, kell tehát, hogy Isten legyen. Más dolog az, hogy milyennek képzelem el Istent.


Ha valaki azt akarja elhitetni velem hogy Isten egy középkori jóságos uralkodóra hasonló valaki, aki mindent előre tervezett, majd megteremtett, aki a sorsomat irányítja, aki az egyik embert megjutalmazza, a másikat megdorgálja mert valami nagyon rosszat tett, aki a világot ki tudja honnan a távolból irányítja, akkor azt mondom, hogy hazudik.


Szerintem Isten az egyetlen Mindenható törvény, a Vezérlő Alapelv mindenben; Isten az Eredeti Ihlet, mindennek kezdete és fenntartója, minden Hatalom, Bölcsesség és Szeretet kimeríthetetlen forrása bennünk és körülöttünk mindenütt. Isten nem egy vagy több személy, és nem teremtett semmit, Isten mindenné fejlődött.


Én Isten a legelőbbre haladt fejleményeinek egyike vagyok itt a Földön, nekem ez létfontosságú tény – több mint egy jel.

2015. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bbaallzzssaamm válasza:

1. Ez a szó elcsépelt kifejezés arra a valamire, amely a minden létezőt átható, minden folyamatban és időpillanatban jelen lévő általános Logikusság-ként a leginkább megfogalmazható.

2. Egyszerű középiskolás halmazmatematika, hogy egy halmaz elemeit a szerint csoportosítjuk egy halmazba, hogy az egyes elemek milyen tulajdonságokkal rendelkeznek , és hogy egyetlen elem sem rendelkezhet olyan tulajdonsággal, mely a halmaznak nem tulajdonsága.

Ebben a kontextusban elég érdekes elhelyezni az emberi értelmet.....

3. Evolúció. Tökéletesen megtervezett, önmagára visszaható, minden lépésében logikus tervezési folyamat, mely a kezdeti feltételek precíz felállításával automata üzemben kreálja meg a végeredményt.

2015. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!