Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki nem hisz Istenben milyen...

Aki nem hisz Istenben milyen tudományos bizonyiték alapján döntött igy?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy épülnek fel a sejtek, milyen elemek alkotják, de mégsem tudunk életet adni. Tehát nincs arra tudományos válasz hogy jött létre az élet. Ezek alapján miért olyan elképzelhetettlen hogy egy felsőbb hatalom hozta léter az életet a Földön.

2015. szept. 23. 08:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Figyel, 28%-os, elhiszem, hogy egymagad képes vagy tönkretenni bármilyen fórumot. Nem kell többet erőlködnöd, így is látjuk.
2015. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Én ezért vagyok agnosztikus. Ha elémba...ák azt a kib....ott kézzel fogható bizonyítékot, akkor elhiszem.
2015. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Fizikát tanulok egyetemen, a nézetem pedig agnosztikus... Ezért aztán a vitába sem megyek bele, csupán olyan szinten, ha nem vagytok biológusok, vagy fizikusok, akkor ne érveljetek biológiával vagy fizikával mert akkora faxságokat hordtok össze mint az állat...
2015. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

"Nem kell többet erőlködnöd, így is látjuk."

Kik látjátok?:) De legyen szájízed szerint: mi meg látjuk, hogy hülyeséget beszélsz, nem tudsz válaszolni a cáfolatainkra és elkezdesz terelni a személyeskedés felé. Nem lep meg, így szoktátok. Légyszi ne hagyd abba az ötletelgetést, engem valahol szórakoztat, hogy ad hoc jelleggel milyen elméletekkel álltok elő. Várom az új elméletekkel ötvözött cáfolataid

2015. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

"Fizikát tanulok egyetemen, a nézetem pedig agnosztikus... Ezért aztán a vitába sem megyek bele, csupán olyan szinten, ha nem vagytok biológusok, vagy fizikusok, akkor ne érveljetek biológiával vagy fizikával mert akkora faxságokat hordtok össze mint az állat..."


Anatómiából, élettanból, kórélettanból, alkalmazott biológiából, kémiából, mikorbiológiából szigorlatoztam. Jézus az életm. Mi kell?

2015. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
#36, próbáltam utánanézni, a "hihetőség központ"-ot nem találja a google. Segítenél? Szívesen olvasnék róla.
2015. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

"Okoskodó:

Azt képzeli, hogy ha elolvas egy könyvet - melynek a tartalmát értelmezni sem képes - akkor ő már művel, jól tájékozott és okos. Azt azonban nem fogja fel, hogy mind ez kevés ahhoz, hogy vitába szálljon olyan emberekkel akiknek a megfelelő tudásuk is megvan a dolgok értelmezéséhez."

2015. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Az idézeted nem teszi semmissé, hogy a "hihetőség központ" nem található. Vagy a nagytudásúak már hazudhatnak is?
2015. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

"Az idézeted nem teszi semmissé, hogy a "hihetőség központ" nem található. Vagy a nagytudásúak már hazudhatnak is?"


Bocsánat, nem Neked szántam. Oda kellett volna írnom, hogy sok evolucionista "tudós" érvel így, mert olvasnak pár blogot. Én is várom a hihetőség központ bizonyítását. A 77%-ossal folytatott magánvitámhoz fűztem még hozzá, elnézést. Nézd csak meg a #39. hozzászólást!

2015. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Rendben, visszavonom.
2015. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!