Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha meghal egy közeli rokon...

Ha meghal egy közeli rokon azt valóban képesek vagyunk megérezni, ha távol vagyunk tőle?

Figyelt kérdés

Katolikus szemmel mi a véleményetek erről?


Én nem igazán hiszem ezt el. Ír erről a Biblia?


2015. okt. 15. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem történt már ilyen, nem egyszer. Szerintem erre sokan képesek, ha nem is mindenki, és nem tartom ezt természetfeletti jelenségnek. A leginkább érzékenyek egymásra az egypetéjű ikrek. Tudományosan is foglalkoznak ezzel, bár magyarázatot még nem találtak rá, de azt elismerik, hogy a jelenség létezik. (Éppenséggel nem katolikus vagyok, de hívő keresztény.)
2015. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár hívő, akár nem, az érzékeny emberek ezt megérzik. Akár az illető még meg is jelenhet nekik.
2015. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

De olyan előfordulhat, hogy tudat alatt már sejted, hogy meg hamarosan meg fog halni (olyan jelekből, amit a tudatod még nem fogott fel), és ezt érzed.

2015. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ateista vagyok, de velem is volt már hasonló.

Legjobb barátnémmal már többször fején találtam a szöget. Többször is úgy hívtam fel, hogy "Van valami gond?" és mindig beigazolódott a megérzésem. Sose fogom megérteni, hogy miképp...

2015. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán olvasd el #3-at.
2015. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Velem úgy történtek ezek az esetek, hogy nem voltak ilyen jelek. Több száz kilométerre voltunk egymástól és hónapokkal, más esetben évekkel azelőtt találkoztunk utoljára. Levélváltás, telefonálás sem volt közben.


Persze az is létezik, amit írsz, de korántsem magyaráz meg mindent.

2015. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lemaradt a címzett, bocsi :)

Az 5. válaszolónak írtam a fentieket.

2015. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ez matematikai csapda lehetett.
2015. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem éreztem még meg.
2015. okt. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez megint semmit nem jelent. Attól még, hogy te nem érzed, más érezheti. De ebben semmi természetfeletti nincs - már leírtam.
2015. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!