Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy jöjjek rá, hogy Isten...

Hogy jöjjek rá, hogy Isten milyen feladatot szánt nekem, az életem során?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is csak utólag szoktam rájönni. Akkor is csak arra, hogy mi az amit biztosan nem nekem szánt. :)


De mondjuk azért nem ártana tudni, hogy hány évesen kérdezed ezt, mert nyilván nem ugyanaz lesz a válasz, ha ezt egy 12 éves vagy egy 42 éves személy kérdezi :)

2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2015. dec. 4. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a feladatod az, amit nap mint nap eléd hoz a környezeted. Vagyis akárhogyan is bántanak, akár igaztalanul, mégsem ütsz vissza, és mindig mindenkinek meg kell tanulnod megbocsátani, és segítened kell ott ahol vagy, és úgy ahogyan tudsz.


A többi feladatodat, csak "repetának" kapod. :)

2015. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenképpen feladatot?

Csak nem ez a versenyszellemen alapuló világ nevelte beléd? :) Iskolás korodban (talán még emlékszel rá) a házi feladat is csak nyűg volt, és nem kérdeztél rá otthon hogy milyen feladatom van. Nocsak. Felnőttél és elfelejtettél valamit abból, amit a gyerekek tudnak? :)

2015. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Ezt biztosan elvárja minden embertől, így tőled is: "Megmondta neked, ó, földi ember, mi a jó. Hát nem azt kívánja meg tőled Jehova, hogy igazságosságot gyakorolj, szeresd a kedvességet, és szerényen járj Isteneddel?” Mikeás 6:8


Hogy ezt hogyan tehetjük meg az életünk folyamán, nos arról Jézustól tanulhatunk.

2015. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Te magad szánsz egy feladatot magadnak. Amikor "rájössz", hogy Isten ezt vagy azt szánta, akkor igazából a saját döntésedből jutottál arra, hogy azt hiszed, hogy az a feladatod. Ha átmész egy másik valláshoz, egyből másra fogod azt hinni, hogy az az utad.


Tedd azt, ami jólesik és belefér a lelkiismeretedbe. Vallással vagy vallástól függetlenül.

2015. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Tőle,

vagy /és

próbáld ki ezt:

[link]

2015. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Isten időben meg fogja adni a választ, csak járj az Ő útján, kövesd a parancsolatait, imádkozz! Hidd el mindent meg fogsz tudni időben. :)
2015. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!