Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen hittérítők vannak a...

Milyen hittérítők vannak a Keleti pályaudvarnál?

Figyelt kérdés

Minden este a Keletinél szállok át metróról trollira, ezért átétálok az aluljárón. Mindig vannak ott hittérítők akik egy állvány mögött állnak (általában ketten-hárman) amin kiadványok vannak. Milyen vallásúak ők?


Valamint aki hozzám hasonlóan rendszeresen jár arra, esténként nagyon gyakran van ott egy vallási zenekar akik beszédekkel, néha énekkel "bíztatják" a tömeget. Ők kik?


Köszi a válaszokat!


2016. aug. 23. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az állványok mögött a jehova tanúi vannak
2016. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


A Zenét viszont nem Jehova Tanúi szolgáltatják. Nem ilyen formában hirdetnek

2016. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán még annyit, hogy Mi Jehova Tanúi nem vagyunk hit térítők, senkit nem akarunk a hitből kitéríteni.
2016. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hirdetnek???? :DDDDD Jaj ezen most nagyon felkacagtam. :DDDD

Egy pult mögötti álldigálás nem hirdetés. Pláne, hogy a pulton őrtorony kiadványok vannak Biblia helyett. Szóval az, hogy eltöltötök pár órát egymás felé fordulva és egymással beszélgetve, abban semmi, de semmi hirdetés nincs.

2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

napaszmek négyes, már ebbe is belekötsz? teljesen rendben van, hogy állnak az állvány mellett és akit érdekel megáll és beszélget velük. Nem vagyok JT, de rohadt unalmas már, hogy mindenbe bele kell kötni. És ha te, 4-es állnál egész nap az állvány mögött, megértenéd azt is, hogy néha beszélgetnek.

Teljesen nem kell elhülyülni, elég félig.


PAX!

2016. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én több helyről hallottam, hogy JT becsengetnek házakhoz, leszólítanak embereket, stb. ezért bátorkodtam "hittérítőnek" nevezni őket. Bocsánat attól akit ez sért.


Gondoltam én is rá, hogy JT lehetnek az állvány mögött, de épp ezért nem voltam benne biztos, hiszen soha nem láttam, hogy bárkihez odamentek volna, vagy a kiadványukhoz hívnak.

2016. aug. 23. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Pax (fura neved van): akik énekelnek ott, megszólítanak másokat, mások felé kommunikálnak, na azok teszik igazán azt, amiről a jéték csak képmutatóan fecsegnek. :PPP


Én biztos nem fogok ebben az életben egy állvány mögött állni, amin egy részvénytársaság Biblia magyarázatú, szájbarágós és hazudós kiadványai vannak és mindenkitől elfordulva elmélyülten FECSEGNI. Akkor már inkább állok ki az utcára és hangosan dicsőítem Istent dallal!

2016. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Pax et Bonum! ne kötekedj! az a lényeg.
2016. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem térítenek a jehovisták!!? :D

Na most ezen én is röhögök! :D

Mi a jó büdös francot csináltok amikor Vasárnap ebéd után mikor az ember pihenni szeretne dörömböltök az ajtómon!?

Taláj ki másvalamit tanú mert nem szép hazudni...

2016. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon sokat dörömbölnek? te kis hazug
2016. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!