Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten meggyógyítja a mentális...

Isten meggyógyítja a mentális bajokat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki,hogy flúgos vagyok.

Személyiség zavaros. HüJe lettem :-(

Tök kétségbe estem,hogy nem lesz normális életem.A dolog egy életen át megmarad és nem lehet megváltoztatni a személyt a személyiséget.

Sose lesz normális életük.



2016. okt. 13. 14:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2016. okt. 13. 14:18
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Igen.


Üdv. Péter

2016. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na és mi kell ahhoz,hogy segítsen?

Mert igazából nem hiszem el,hogy segítene.

2016. okt. 13. 16:35
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen, illetve most teljesen még nem, hanem ad erőt lehetőséget ezzel együtt élni.

magam is depressziós, pánikkal kezelt vagyok, s idegi alapú epilepsziával élek.


itt egy megtörtént eset:


Franciaországban Jehova egyik tanúja tanulmányozást folytat egy asszonnyal, aki skizofréniában (tudathasadásos elmezavar) szenved. Ezt az asszonyt pszichiátriai kezelésben részesítették egy ideig, annak azonban semmi haszna sem volt. Egy héttel a tanulmányozás megkezdése után a pszichiáter megkérdezte tőle: „Tényleg megérti azt, amit ez az asszony a Bibliából magyaráz magának?” Így a következő héten a Tanú elment a rendelőjébe és az ő jelenlétében tanulmányozott a hölggyel.

A tanulmányozás után a pszichiáter így szólt a Tanúhoz: „Az évek során érdeklődésemet kiterjesztettem betegeim vallására is, de meggyőződtem róla, hogy egyetlen vallás sem nyújtott igazi támogatást nekik. Az önök esetében viszont másként áll a helyzet. P-né kétszer egy héten jön hozzám konzultációra, és fizet is érte. Ön viszont bibliai tanításával és jó tanácsaival jobb munkát végez, méghozzá ingyen. A hölgy szépen halad előre. Tartsa fönn ezt a tanulmányozást, és én teljes együttműködésemről biztosítom önt, ha valaha szüksége lenne rá.”


Teremtő Istenünk királyságában minden féle betegség meg fog szűnni, úgy a fizikaiak, mint a mentálisak.

Aki most reménységet táplál és elfoglalja magát a nehézségei ellenére, könnyebb az akadályokat venni.


Én boldog házasságban élek az egészséges férjemmel.

Sajnos 32 éves koromban kezdődött, nem voltak előtte semmilyen problémáim.

a testvéreim, és a barátaim sokat segítenek, jó hogy tudom, nem vagyok magamra hagyva.

2016. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem fog meggyógyítani. Erre vannak az orvosok és a pszichológusok.

Én is hasonló vagyok, bár inkább csak béna.

Ahm...de szerintem te sem vagy skizoid, mert akkor nem lenne igényed a "normális" életre (vagy igen? itt mindent máshogy írnak), mert jól éreznéd magad úgy vagy nemtom...

2016. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha megkéred rá, akkor Jézus kiűzi belőled az ördögöt, és akkor lehet, hogy el fog múlni.
2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Na és mi kell ahhoz,hogy segítsen?

Mert igazából nem hiszem el,hogy segítene."


Nem fog, hisz nem hiszel benne. Ő nem egy kívánság automata, aki bármit megad bárki kéri. De keresd tiszta szívvel és meg fogod találni.

2016. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ozmium42 ***** válasza:
72%
Isten része a mentális bajnak.
2016. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Isten tökéletes embert alkotott,de az emberiség néhány ezer éve alatt temérdek bűnt felhalmozott annak ellenére,hogy Isten Fia feláldozta életét,s ezzel kifizesse bűneink árát,s így ez egyensúlyvesztést okozott testün,lelkünk működésében.


Isten akaratával ellentétes minden betegség,még a tied is.

Szeretne megszabadítani téged is tőle.Szeretné,az általa alkotott biológiai egyensúlyt helyreállítani benned,amit egészségnek szoktunk nevezni.

Ez nem fog menni,mint egy villanásra.

Előszöris,neked kell helyreállítani az eredeti rendet.Meg kell szabadulni minden szenvedélyedtől(pl.drog,alkohol,dohányzás,kávé,mértéktelen étkezés,stb.),hogy szervezeted működésének rendjét biztosítsd.

Javaslom,hogy állati eredetű ételeket,csak hetente egyszer,-akkor is csak halat,vagy baromfit- fogyassz.Igyekezz változatos zöldség,gyümölcs,olajos magvak,gabonafélék fogyasztására állni!Igyál meg napi min.2 liter vizet!

Ügyelj,a rendszeres testmozgásra a szabadban,és a pontos időben való lefekvésre,7-8 órás alvásra,ami legkésőbb 23 órakor kezdődjön.


Az Istenhez való imádkozásban,javaslom,hogy úgy történjen,mintha egy nagyhatalmú kedves baráttal való beszélgetés lenne.Nem kell mások gondolatait ismételgetni,s nem lényeges az imádságok hosszúsága.

Jó,ha az Isten szeretetét másokon gyakorlod.Ezzel is,az Istent imádod.


A cukorbetegség,az inzulintermelés egyensúlyvesztése.A te bajod,egy másfajta egyensúlyvesztés.Mindegyik helyrejöhet,ha az eredeti módon élünk!Ezt kívánom neked!

2016. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Van igényem a normális életre és rohadtul nem érzem jól magam úgy ahogy vagyok !


Tényleg nincs egyensúly az életemben.


Abban nem tudok hinni,hogy segítene bárkinek is. Miért segítene?

2016. okt. 14. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!