Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten meggyógyítja a mentális...

Isten meggyógyítja a mentális bajokat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki,hogy flúgos vagyok.

Személyiség zavaros. HüJe lettem :-(

Tök kétségbe estem,hogy nem lesz normális életem.A dolog egy életen át megmarad és nem lehet megváltoztatni a személyt a személyiséget.

Sose lesz normális életük.



2016. okt. 13. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező!


Talán, mert szeret? :-)


Üdv. Péter

2016. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem,nem fogja meggyògyìtani,sajàt magadra vagy utalva..nem létezik!
2016. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mégsem vagy annyira flúgos. Aki tényleg flúgos, az nem tudja magáról, hogy flúgos.

El tudod-e fogadni Istentől, hogy sokáig, vagy akár életed végéig ebben a betegségben kell szenvedned? Hogy van valami jó célja ennek a betegségnek, amiről te nem tudsz, de Isten jobban látja a dolgokat, mint te.

Mert nem biztos, hogy Isten meggyógyít, főleg az nem biztos, hogy gyorsan megteszi. Ennek ellenére szeret téged, és szeretné az örökkévalóságot, ahol már semmi betegség és gyötrelem nem lesz, veled együtt tölteni.

2016. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ez kicsit összetett dolog. Isten létezésének kérdéséből most nem nyitnék vitát, én a tudomány felől közelíteném meg a kérdést, ahhoz jobban értek valamivel, mint a valláshoz. :) Létezik egy placebo töltete és igen, elképzelhető, hogy ez működik. Számtalan embert ismerek, aki a hit által (most itt Istenben való hitre gondolok) kihevert traumát, depressziót, szorongásos zavart és hasonlókat. Viszont a gyakorlatban ezt ugyanazok a dolgok mozgatják, mint mikor az ember magában hisz és tulajdonképp arra programozza magát, a gondolatait, hogy egy más attitűddel élje az életét, vagy egy más rendszert alakítson ki az életében. Súlyos eseteknél persze ez nem igazán lehetséges, sőt, még az sem, hogy az ember gyógyszer nélkül elintézze pár szóval a dolgot. (most csúnyán leegyszerűsítve)

Viszont valószínűleg (és ne vedd személyes sértésnek, ez az én földhözragadottságom miatt van így) ami imával meg a vallás felé fordulással mondjuk 2-3 év munkája, azt szakember fél-1 év alatt meg tudja oldani. Egyébként ebben az értelemben olyan a vallás is, mintha valaki a sportba, a képzőművészetbe, vagy akármilyen más dologba ölné azt az energiát, amit a betegségére fordít.

Remélem, tudtam segíteni.:)

2016. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem,a szex az ami MINDENT gyógyít.Prűd balf...ok most lepontozhatnak.
2016. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen, ha nemcsak imádkozik hozzá, hanem teszel is azért, hogy meggyógyult (pl. elmész orvoshoz, és követés az orvos utasításait)


Én is évekig imádkoztam hozzá, hiába. Aztán elmentem pszichiáterhez, és sokkal jobban lettem a kezeléstől.

2016. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!