Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyesek azt mondják, hogy az...

Egyesek azt mondják, hogy az Ördög kínozza a bünösöket a pokolban, de miért amikór Őt szolgálták?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés...
2016. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert utálja az embereket, ha neki rossz, legyen másnak is az.
2016. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert Istent szereti.
2016. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1000 x volt már ez a kérdés...

Az ördög is ugyan úgy szenved a pokolban mint bárki más.

Tudod honnan tudom?

Nézd csaK;


Mt 8:31

Az ördögök pedig

KÉRIK vala őt mondván: Ha kiűzesz minket, engedd meg nékünk, hogy ama disznónyájba mehessünk!


Nem azt mondták, hogy a pokolba akarnak menni hanem inkább a disznókat választották és sőt KÉRTÉK Jézust, hogy engedje meg nekik, hogy a disznókba mehessenek.

Szerinted azért mert húúú de jó nekik a pokolban!? :)

És itt a kulcs;


Mt 25:41

Akkor szól majd az ő bal keze felől állókhoz is: Távozzatok tőlem, ti átkozottak, az örök tűzre, a mely az ördögöknek és az ő angyalainak készíttetett.


Tehát ezekből kiindulva minden bizonnyal a pokol az ördögöknek sem Hawai.

Én legalábbis így gondolom.

2016. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ba igen
2016. dec. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert gonosz, és gyűlöli az embert.
2016. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Eleve hogyan lehet pokol, ördög és sátán, ha isten mindenható?


Tegyen mindenkit jóvá, aztán ennyi a történet, hátra lehet dőlni.


Vagy tán nem képes rá?

2016. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Tegyen mindenkit jóvá, aztán ennyi a történet, hátra lehet dőlni. "

Akkor meg jönne a reklamáció, hogy hol a szabad akarat, és hogy csak biorobotok vagyunk:)

Nem, az ember értelemmel lett megáldva, mindenki szépen felel a cselekedeteiért. Illetve én nem, mert Jézus felelt helyettem. Igyekszem megtartani, megcselekedni, amit mond, mert nem vagyok a magam ellensége:)


Mindenki felismerheti, hogy van bűn a világban és saját magában is. Innentől az egyénre van bízva, milyen úton megy tovább. De az Isten felé vezető út Jézus

2016. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A jelmondat :(Istené)

Aki nem velem az ellnem.


A jelmondat:( Sátáné)

Aki velem az ellen én.


Nem mutat egyik se ugye egy magasztos szemléletet, mégis sokan hisznek ebben.


De hogy jobban megértsük Sátán annak ellenére, hogy lázadást szított, mégis elérte célját, hisz uralkodhat, magával rántott megannyi angyalt, mégis ő az Úr? egy bizonyos elég jelentős nagyságú közegnek.

Ő látta az igazságot, látta Isten hatalmát és érezte mégis ellene fordult, ahogy megannyi angyal is és ő jön ki jól belőle.

Ha valóban annyira de annyira látszott volna, hogy mennyivel felsőbbrendű eszük ágában se lett volna lázadni, ergó ki ellen lázadtak?


Míg a másik oldal az emberé, aki egy ember(pár) nak köszönhetően eredendő bűnnel rendelkezik, megannyi inger éri őt és ha nem jól választ, akkor egy örök életen át tartó kínzás lesz a fizettsége, azoktól, akik bár lázadtak, hazudtak árultak mégis urak a maguk nemében.


Mondja ezután valaki és bizonyítsa, hogy az ember a kiváltságos lény és nem a másik oldal..

2016. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyesek azt is mondták,hogy pénzért megvásárolható a bűnbocsánat.:)
2016. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!