Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy boldogulsz? Mitől várod...

Hogy boldogulsz? Mitől várod boldogulásod?

Figyelt kérdés

Minden ember boldogságra vágyik,s azt munkálja egész életében.

Az emberek zöme 5 dologtól várja boldogulását:Egészségtől,pénztől,hatalomtól(önmaga,és mások felettitől),tudástól,illetve emberi kapcsolataitól.

Számodra melyek a legfontosabb szempontok,feltételek?



2016. dec. 23. 03:00
 1/6 Carragher_x ***** válasza:
A boldogság nem egy állapot, egy végkifejlet, hanem egy folyamat.
2016. dec. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istentől. Ahogy sokan mások, kapcsolatban vagyok vele, nem pedig csak egy kitalált identitás. Aki nem ismeri, az tagadja.
2016. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KZitus ***** válasza:

Szia


Az Istennel ápolt kapcsolatomtól várom a goldogulásomat. Ha Istennel közeli, jó kapcsolatban vagyok, megáldja az életemet - ezt ígéri.

Példabeszédek 10:22

"Jehova áldása az, ami gazdaggá tesz, és ő nem ad ahhoz fájdalmat."

2016. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem számit semmi, csak élni kell :)

Nem tudom kifejezni, nincs hozzá erőm. De egy Buddha azt szereti, ha zenélnek neki. A zene átszűrődik a gondolatokba, és ha jó a zene, akkor minden rendbe van vele. A legnagyobb érzés az, ha minden rendben van, mert akkor erősebb vagy mindennél. Törekedj erre, vagyis törd magad, főleg amig tart. El fog tűnni az egész, elpárolog, elfelejtődik, elmegy a kedv, elhal de mindig visszatér, az övé. Amikor melózik, akkor nehezebben elérhető.

A Buddhának azért ilyen jó, mert védett. Ő minden szinten teljesen, kifacsarva, sok sikon túl védett, végigjárta már az utat. A bajok akkor kezdődnek amikor a végéhez érsz, mert muszáj cselekedned de az hibás lesz. A Buddha viszont megbocsájtja úgyis, csak egy ideig kell várni. De a fenyegetés addig megtörténik, és olyan rossz hogy elfelejted teljesen milyen volt. De mégis muszáj figyelned rá, emlékszel, de emiatt korlátozza az életedet, hisz a régi, differens dolgok nem fognak érdekelni. Imádkozhatsz a bajban, de nem fog látható segitséget hozni. Az ihletettség pedig kiszámithatatlan, de igyekszik adni.

Zűrös az egész és még nagyon hosszú, reméljük, sikerülni fog, felfoghatatlanul nagy (nekem is, vagyis a tudatalatti számol de a mintázatot pl látni, kép-villanásokat, az összes álmod olyan stb). Mindenki védi. Nagy és hatalmas az, és teremt magának még uralkodónőt is, ha kell, betud menni egy fekete lyukba is... a legmagasabb dolgokan könnyedén megszerezheti

szoval ilyesmik, kellemes karácsonyt xd

2016. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A boldogsagomat: az egeszseg alapvetoen fontos, valamennyit tehetek erte, de nem vagyok olyan hatalmas rahatassal, ugyhogy az kozepes prioritas. Szerintem ami igazan fontos, azok az emberi kapcsolatok.
2016. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha boldogulásunk legfontosabb feltétele az emberi kapcsolat,miért ajándékozzuk egymást porfogókkal,és nem kapcsolataink építésére áldozunk többet?
2016. dec. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!