Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » CSAK Gyülis keresztényektől...

CSAK Gyülis keresztényektől kérdezem mi a véleményük az animékről? (Pontosabban a narutorol)

Figyelt kérdés
Szeretem ezt az animét, de bűnös dolgok is vannak benne -> chakra, ős eredet. Nem érdekel a világiak nézőpontja, hogy kuporodj a sarokba oszt imátkozz. Tényleg szeretem ezt az animét. Próbálom megutálni, mert addig nem győzhetek amíg meg nem utálom. Vagy van rá lehetőségem, hogy nézem, de mint egy filmet. Ezzel az a baj, hogy akkor is démonok szálnak az életemre. Mindent szabad, de nem minden használ... nemtudom mit tegyek.

2017. febr. 22. 16:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Már akkor elkárhoztál, mikor tv-t néztél úgyhogy tök mindegy.. a világi dolgok, mint tv, okostelefon laptop nagy bűn, azonnal add egy rászorultnak, te meg csak olvass vallásos könyveket..
2017. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Pont ezt kértem. Figyelj én hiszek Istenben. A kereszténység lényege nem ez, hogy ne élvezd az életet. De nem akarok a ló túloldalára esni. Mint irtam mindent szabad, de nem minden használ. Én nem vallásos vagyok hanem hivő. Ez az amit jegyezz meg mielőtt kigúnyolnád a hitemet. És nem vagyok mérges, de gondolj bele ha belédgázolnának kibírnád harag nélkül úgy, hogy az elkövető szándékosan csinálta? Mert én igen....
2017. febr. 22. 16:25
 3/46 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hülyeség, és nem azért mert okkult vagy buddhista vagy mert olyan dolgok vannak benne ami nem egyezik meg a Bibliával, hanem mert időpocsékolás. Én személyesen Hit Gyülis vagyok és az ókori mitológiákat szoktam tanulmányozni és összehasonlítani a Bibliával. Szerintem nem az a probléma, hogy ilyennel foglalkozol, hanem hogy fölösleges hülyeséggel foglalkozol.
2017. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
10%
Az a véleményem ami Krisztusnak is a véleménye.
2017. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%

#4, és mi Krisztus véleménye?? Mondta ezt valamikor is, hogy "Bizony, mondom néktek, nem nézhettek animét, mert elkárhoztok"? Nem.


Én nem vagyok hitgyülis, katolikus vagyok, szerintem nem hülyeség az anime, nem értem, Mi benne a bűnös dolog? Csak az, hogy egy más vallásra épül, vagy okkult? Ezzel az erővel akkor ne nézessünk meg a gyerekünkkel mondjuk egy Hamupipőkét, mert varázslás van benne. Irreális az egész gondolat.

2017. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
33%
Mi van living, átmentél a hitgyülibe vagy csak a szövegértelmezés nem megy? Csak a hitgyülis véleményeket kérdezte, nem a jehovista maszlagot.
2017. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%
Keresd ki a Bibliában azt az igehelyet, amelyik kimondja, hogy ha bizonyos dolgokkal foglalkozol, attól démonok szállnak rád, és ha megvan, akkor hagyd abba a nézését azonnal. Ha nem találsz ilyet, akkor dönts belátásod szerint ebben a kérdésben.
2017. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Pietrosol ***** válasza:
88%

Szia!


Ez a kérdés kb így hangzik-"CSAK az intézet áplotjaitól kérdezem mi a véleményük az animékről..."


Neked egy mesét próbálnak démonizálni.

2017. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
38%

Inkább az a probléma, hogy Cartoon

Network-ot nézel!

Ez most komoly?! Hány éves vagy?

Azért a hitesek se normálisabbak, mint JT...

2017. febr. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Mt 25,30

És a haszontalan szolgát vessétek a külső sötétségre; ott lészen sírás és fogcsikorgatás.

2017. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!