Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Őszintén emberek ti nem...

Őszintén emberek ti nem éreztettek sajnálatot Jézus iránt amit miattunk el szenvedett nagyon nagy áldozatot vállalva miértünk a szenvedései által úgy fizikailag mint lelkileg egyaránt?

Figyelt kérdés
Én nem szégyenlem az érzéseim szó szerint sirva fakadtam amikor meg láttam Jézust a Passió cimü filmben vagy a Jézus élete cimü filmben az át élt fájdalmait látva nagyon szomorú voltam hogyan ilyen nagyon szeret minket a jó Isten ez nagyon nagy Szeretetre vall. Dicsőség Istennek!

2017. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Egy háborúban is szenved rengeteg ember, mégse beszél róluk senki...
2017. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ első commentelő. Igen úgy van csak ez annál sokkal mélyrehatóbb komoly dolog ezen múlik az utolsó napon az életünk hogy melyik oldalát választjuk azt mindenki saját maga határozza meg.
2017. ápr. 25. 23:42
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Baromi könnyen megúszta 1 nap a kereszten 1 hét a pokolban és egy örökkévalóság az angyalok közt a mennyben?! Húzott volna le 7 évet Otisville-ben!
2017. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ez a része teljesen oké, én arra gondoltam, hogy elsősorban ott is a legtöbb ember azért vállalja be a harcot, hogy megmentsen vele sok másik embert, és ezért a sok másik emberért szenved.
2017. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%

"Én nem szégyenlem az érzéseim szó szerint sirva fakadtam amikor meg láttam Jézust a Passió cimü filmben vagy a Jézus élete cimü filmben az át élt fájdalmait látva nagyon szomorú voltam hogyan ilyen nagyon szeret minket a jó Isten ez nagyon nagy Szeretetre vall"


javaslom a magyar egészségügy, oktatás megtekintését

azon szerintem meg is szakad a szíved


nem sajnálom, mért kéne sajnálnom? egy ember meghalt, és?

azokat sajnáld akik nem álltak be az egyházak sorába és kínhalált haltak (na belőlük nem egy volt de még nem is csak egymillió)

őket lehet sajnálni hisz ártatlanul kellett meghalniuk mert nem értettek egyet az aktuális vallási terrorral


én sem szégyenlem az érzéseim, a harag, a düh, az undor ami átjár mikor a pápátok 200kg arannyal körüldekorálva az éhezőkért imádkozik az is egy érzés

2017. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az elsővel, a háborúban milliók halnak és csak egy emlékművet kapnak.
2017. ápr. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj,hogy sokan nem értik a lényeget még az úgynevezett "keresztények" között sem, nem is beszélve az ateistákról akiket én őszintén valamilyen szinten meg is értek.

Krisztus fájdalma nem csak e világi volt, de talán egyszer mindenki meg fogja érteni, hogy mit is jelent valójában Krisztus áldozata.

Az ami vele történt ott a kereszten egyetlen egy ember vagy angyal sem bírta volna ki és ezért is ennyire értékes az áldozata.

2017. ápr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. ápr. 26. 05:48
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Nincs bűntudatom, mert nem miattam került oda (ha egyáltalán létezett). Én akkor még nem is éltem.
2017. ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
1%

Valóban sajnálatos az eset, de inkább hálát és engedelmes szívet kellene iránta kifejleszteni, hiszen önként vállalta a saját érdekünkben.


S ezt elsősorban az Atyja miatt tette, hiszen elsőként Őt érte támadás Sátán részéről az Édenkertben.

Bemutatta mit érez az apukája iránt, és ezzel a maga részéről megfelelt Sátán vádjaira is.

Nekünk is hasonlóan kell reagálnunk amikor támadás éri Égi Atyánkat, és minket, akiről azt állítja, hogy Istennek hátat fordítunk ha próba ér bennünket.

2017. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!