Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan​ képzelitek el...

Hogyan​ képzelitek el az örök életet az Újjá teremtett földön?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az kutya kemény lesz. Itt fogunk zsúfolódni sok - sok milliárdnyian, akik mind feltámadtak. Mindenki ölelgetni fogja a másikat, a gyermek együtt játszik majd a tigrissel. És mindig gyerek marad, hiszen többé nem lesz öregedés sem.


Füvet fogunk enni, mert állatok húsát már többé nem lehet. A tigris vagy a krokodil is kajszibarackot, almát, banánt, olajos magvakat fog enni.


És mindez örökkön - örökké tart majd.

2017. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább az új földben és az új égben reménykedem és nem az "Újjá" teremtettben.
2017. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen​ köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó hozzászóló: én is így gondoltam ahogyan te is írtad csak rosszul fogalmaztam meg.
2017. ápr. 29. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A kerdesre valaszolva: dogunalmas. Minden nap ugyanaz, mint az elozo, orokkon orokke. Kosz, de nem.
2017. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem fogunk zsúfolódni, mert az eleve nem egyezik Isten elhatározásával, és ez a kijelentésével sem egyezik.


S mindig fogunk újat tanulni, és felfedezni, olyan soha nem lesz hogy már mindent tudunk.


Egyébként, ha most lehetőséged lenne rá, hogy elmenj egy csodálatosan szép szigetre ahol mindened meg van, ott is unatkoznál?

Vagy élveznéd az élet szépségeit, a napsütést, a gyermekeid unokáid hangját, az állatok játékát stb?

2017. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"ahol mindened meg van, ott is unatkoznál?"

Mindened megvan.

Nos: úgy az 1000. év környékén már borzalmasan unatkoznék. 100000 év múlva már azt kívánnám, hogy bárcsak lenézhetnék pár évre a pokolba. Ott mindig történik valami.

2017. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

# 6


Még szerencse, hogy nem mindenki gondolkodik így mint te.

2017. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen vérfanatikusok, mint te, eléggé egysíkúan gondolkodnak. Nekik készült a menny, nem vitás.

De te nem oda kerülsz, mert elég komoly problémák vannak veled.

2017. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mindened megvan.

Nos: úgy az 1000. év környékén már borzalmasan unatkoznék. 100000 év múlva már azt kívánnám, hogy bárcsak lenézhetnék pár évre a pokolba. Ott mindig történik valami."


Érdekesnek találtam mindig ezt a: "bárcsak lenézhetnék pár évre a pokolba. Ott mindig történik valami."

Nos, ez tuti, mivel: (Máté evangéliuma 25:27 és 41) "Ott lesz sírás és fogcsikorgatás" Aztán jelenések könyve 21 is erről beszél, hogy öröktűzre vettetnek azok akik Krisztust nem fogadták el. Aztán egy Példabeszéd is errő beszél, a szegény Lázár és a gazdag férfi esete (Lukács evangéliuma 16:19-31), ami nem épp arról beszél, hogy a pokolban buli van. Szóval, nem igazán értem, hogy mi ebben az a jó dolog. :)

2017. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha ennyire szenvedést akarsz látni, nyugodtan ajánlok mai Horror Játékokat, Horror filmeket. Ez esetben hajra. ;)
2017. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!