Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan, aki imádkozott...

Van itt olyan, aki imádkozott Istenhez, hogy adjon neki társat, és Isten meghallgatta és teljesítette a kérését?

Figyelt kérdés

Minden történet érdekel, a legapróbb részletekig, mert én már ott tartok, hogy lassan feladom...


31/N



2017. jún. 1. 21:15
1 2 3 4
 1/35 Ozcar ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hosszú ideig kerestem a páromat.Végig hittel álltam a dologhoz, pedig sok bosszúság ért engem is. De ismertem a világot, ismertem a mai lányok hozzáállását és értékrendjét, ezért tudtam, hogy sokkal kevesebb a száma azoknak, akik az én értékrendemnek megfelelnek. Minden kapcsolatomat komolyan vettem, pedig sok csalódás ért, viszont tudtam azt, hogy kell lennie egy rendes lánynak is valahol, mert olyan nincs, hogy nem létezik. Egy dolgot tűztem ki célul, hogy olyan lány legyen, akinek hite is van. Mert akinek őszinte a hite, az őszinte ember kell legyen és becsületes. Ezt kértem az Istentől, hogy adja meg nekem. És végül sikerült, 7 éve boldogan élünk, házasságban, egy kislányunk van eddig. Nem szabad feladni, mert kell lennie valahol valakinek. Azt keresd, akinek hite is van őszinte. Ha nincs, akkor ne vesztegesd az idődet.

2017. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Ozcar ***** válasza:

30/F

Előző hozzászóló

2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15%
Ábrándozás az élet megrontója.
2017. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
27%

jaj hát ha imádkozol majd biztos hogy minden ...


a nagy lófalloszt, menj társaságba

ha az ima bármiben is segítene a vallásosok egy karperecet hordanának a csuklójukon " ha baleset és templomba vigyetek ne kórházba" hisz minden az úr kezébe van nem? legalább is ezt hajtogatják a vallásosok


ha a kezébe van mind1 mit teszel az lesz ami, ha meg nem akkor minek magyarázkodsz egy tehetetlen képzelgéshez?

2017. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
0%
Adott, csak mindig rosszat.
2017. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

pont ennyi voltam,mikor megismertem a férjemet.előtte 8 évig voltam magányos.

már 2 gyerekünk van.

2017. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Szívedből kérd, és minden nap, amikor eszedbe jut.

Kérd, hogy adja meg neked a tudást, hogy felismerd azt, aki jó lenne számodra. Mert ez nem lesz egyből egyértelmű. Akkor sem, ha azt hiszed, hogy tudsz jól választani.

A lelket és a hozzáállást nézd, ne a kinézetet.

Kérd istentől, hogy mutassa meg, hogy mit kell tenned, hogy legyen társad. Kérd azt is, hogy az azidáig eltelt időt segítse elviselhetőbbé tenni, amit nélküle töltesz. és hogy már a múltban alakítsa úgy a körülményeket, hogy egymáshoz illő pár legyetek. És hogyha eljön az idő, ne hagyja, hogy magányos legyél, hanem ha kell, akkor vigyen végig azon a fájdalmas úton, ami után megszerzed a barátod.

Mindeközben készülj fel rá. Nehogy eljöjjön az idő, de te ne álljál rá készen! Készülj fel testileg és lelkileg! Sportolj mozogj, élj egészségesen, minél előbb fejleszd fel magad.

És járj olyan közösségbe, ahol meglelheted a párod. Tegyél meg mindent érte, Isten is segíteni fog.

2017. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Vegyük azt, hogy most betoppanna hozzátok. Na, mit szólnál? Mennyire lenne problémamentes így hirtelen a dolog? Ugye, hogy mennyi olyan probléma lenne, amire nem is számítasz? Készülj fel rá, és akkor Isten összehoz benneteket.


Mond, mit tennél meg ezek közül érte, hogy legyen egy párod? Hát akkor kezdj neki. Az imádkozást pedig ne hagyd abba.

2017. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ (a privát üzeneteket is), sokkal jobban indul így a napom. Most mennem kell dolgozni, de ígérem, a hétvége folyamán írok. Az egy-két negatív választól eltekintve, hasznos és elgondolkodtató volt, amit írtatok. Köszönöm még egyszer!
2017. jún. 2. 08:41
 10/35 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes, a kersztények mindig azt hangoztatják, hogy Isten nem pénzbedobó automata, hogy kérsz tőle valamit és teljesíti.

Szerintem amúgy nem egészséges mástól várni, hogy párt találjon neked, mert így olyan, mintha elég lenne otthon ülnöd, Isten majd úgyis megsegít. Neked kell megtalálnod a párodat, nem Istennek! Ráadásul szerintem ugyanannyi az esélyed, mintha nem imádkoznál Istenhez.

2017. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!