Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Számotokra milyen érzés lenne...

Számotokra milyen érzés lenne ha olyan képességekkel​ rendelkeznétek mint Isten?

Figyelt kérdés

Jó értelemben!

Például: Mindentudas, Teleportalas, Gondolat olvasás, Repülés.

Én mindezeknek nagyon örülnék.

És barátnő szerzés terén is nagyon jó lenne.

És a tanulási eredmények alapján én lennék az első helyezett. Az is jó dolog lenne.

Ha segítségre szorulnak az emberek​ rögtön segítségükre sietnek.

És repülni is klassz dolog lenne. Akárhova. 😊

A gondolat olvasás meg izgalmas lenne szintén az iskolai évek alatt én lennék a csajok kedvence. Meg a Tanárnőké is rögtön tudnám mit szeretnének és teljesülne a jó szép álmuk meg a saját álmom is.

Nagyon jó élet lenne. 😊

Ti mire használnátok fel a képességeiteket ?



#repülés #gondolatolvasás #teleportáció #Mindentudas #Láthatatlansag
2017. jún. 8. 11:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a Láthatatlansagot is szerettem volna meg említeni.
2017. jún. 8. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Isten? Az smafu.


Én olyan szeretnék lenni, mint Dermesztő vagy Son Goku.

2017. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez miért pont istenre jellemző? Nevezhetted volna természet(vagy ember)felettinek is...

Ha mindentudó lennél nem az lenne a legnagyobb vágyad, hogy megszerezz egy nőt, vagy az iskolai eredményeid feljavítsd. Inkább tanulj, hogy kevesebb ilyen kérdést kelljen látnunk.

2017. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért neveztem Istennek mert én hívő vagyok hiszek benne. A kérdésemtol függetlenül is.
2017. jún. 8. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolatolvasás? Ebbe én belezakkannék, nem vagyok kíváncsi a sok hülye ember gondolataira. De a többi az jó lenne. :)
2017. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló: meg tudlak érteni teljesen. Attól tartok hogy tényleg a sokk hatásai alatt lennék annyi gondolatot hallani.
2017. jún. 8. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Már az első emberpár is vágyott olyanná lenni,mint Isten.(Jót,és gonoszt tudni.)Ennek következménye,hogy ott tart az emberiség,ahol tapasztalod.


Én vonzóbbnak tartom azokat az isteni tulajdonságokat,amelyek emberek számára elérhetők,mint a Lélek gyümölcse,vagy ajándéka.

2017. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is örülnék. Bár az örömhöz hozzátartozik a tudat, hogy valaha nem voltam olyan. Egy hóvirág a Csomolungma csúcsán nem tudja, mit jelent elérni a csúcsot, mert mindig is ott volt. Ez meghaladja az érzések világát, és eleve feloldja a földi lét problémáit. Tehát amiket példaként mondasz, nálam nem nagyon kerülnének képbe.


"És barátnő szerzés terén is nagyon jó lenne."

Nem hiszem, hogy isteni létállapotban még létezne olyan űr, amit ki kellene töltenie egy barátnőnek. Földi halandó szemszögből nézve nekem sem kellene egy istennő-partner, aki mindig mindent tud rólam, és azt csinálhat velem, amit akar.


"És a tanulási eredmények alapján én lennék az első helyezett. Az is jó dolog lenne."

Ha mindent tudó vagy, minek még vizsgázni? Ez olyan, mint cheat-el játszani. Mivel nem egyenlő eséllyel indultál, élvezni sem tudod a győzelmet.


"Ha segítségre szorulnak az emberek​ rögtön segítségükre sietnek."

Itt is befigyel a teljesség létállapota és a mindent tudás: inkább arról gondoskodnék, hogy az emberek soha többé ne szoruljanak segítségre.


"És repülni is klassz dolog lenne. Akárhova."

Főleg, ha te vagy a madár és a levegő is. :)


"A gondolat olvasás meg izgalmas lenne szintén az iskolai évek alatt én lennék a csajok kedvence."

Vagy túl hamar kiábrándulnál mindből. :P Szerintem csak az első néhány órában lenne izgalmas.


"Meg a Tanárnőké is rögtön tudnám mit szeretnének és teljesülne a jó szép álmuk meg a saját álmom is."

Talán azt szeretnék, hogy lehessenek titkaik, ne fürkészd ki már állandóan. :)


"Ti mire használnátok fel a képességeiteket?"

Alapjában véve semmire. A képesség csupán mellékterméke a teljesség létállapotának. Talán teremtenék illúziókat, de nem hagynám magam belesodródni, hogy önuralmamat elvesztve abba a hitbe essek, hogy halandó vagyok.

2017. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló: Nagyon szépen köszönöm a választ.
2017. jún. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!