Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fog történni az elragad...

Hogyan fog történni az elragadtatás amikor Jézus Krisztus visszatér?

Figyelt kérdés

Ti szerintetek is így lesz például:

Munka végzése közben egy pillanat alatt el tünsz.

És például ha az iskolában vagy egy órán és például az óra a közepén jár és dolgozatot irtok és egyszerűen csak úgy kámforá válsz az elég furán érintené az osztályban lévőket nem ?

Vagy például hétvégén egy ebédelés vagy reggelizés vagy vacsora közben a család előtt csak úgy magától hirtelen el tűnél. Biztosan a félelem kerülné őket.

Amit teljes mértékben megértek.

Hát eléggé komoly dolog ez nem tudom hogy reagálnának erre a többi emberek.

Szerintetek mit gondolnának az ismerőseitek ezek kapcsán ?

És mit gondolnátok ti ezek kapcsán az életekre nézve ?

Mit gondolnának a gyermekeitek ezek kapcsán akik szülők ?

Tisztelt válaszolók! köszönöm szépen a normális rendes válaszokat előre is köszönöm szépen!


2017. jún. 22. 21:54
1 2
 1/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en szerintem nem kamforra valni fognak


ha ketten vannak egyhelyen az egyik ott marad a masikat elragadjak

es igen varatlanul fog tortenni

hogy angyalok ragadnak e el olyanra nem emlekszem

2017. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
akit otthagynak lesz is oka felni hiszen itelet ala esett
2017. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszöntelek!

Köszönöm szépen a választ kedves vagy.

2017. jún. 22. 22:17
 4/17 changename ***** válasza:
Egész hajszál pontosan úgy fog történni ahogy a Biblia írja és nem úgy ahogy elképzeli Gyula meg Géza!!
2017. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tisztelt harmadik válaszoló: Egyetértek veled csak mégis nehéz ezt el képzelni hogy valójában hogy is fog történni. De legalább boldogok leszünk.
2017. jún. 22. 22:24
 6/17 changename ***** válasza:

Kedves Kérdező amikor Jézus megjelenik az égen minden ember kivétel nélkül könnyekre fakad, úgy akiket magával visz Jézus mint akiket nem,a munkáját azonnal mindenki abbahagyja, minden terv azonnal megszünik. Minden ember torka és gyomra görcsölve elkezd lüktetni.

Azonnal fogja tudni minden ember hogy vége a föld bűnös történelmének nincs tovább.

Azok az emberek akik életükben gúnyolták és kiröhögték Jézust és azokat akik Jézusrol beszéltek és bizonyságot tettek, azok szívmardosó fájdalom és menthetetlen érzés járja át az elméjöket.

Látható lessz a holtak feltámadása, elcsodálkozva fognak állani hogy azok akikre nem is gondolták azok emelkednek el az Úr elé.

Minden hatalmas és gazdag és beképzelt gőgös vezető akik vélték hogy a világot vezetik és az övék a világ, térdremegve rogynak meg a Bárány előtt hasoncsúszva keresik majd a földhasadásokat hogy rejtőzzenek el az Úr színe elől.

És lessz egy nyáj akik érzékelni fogják a változást és a felemelkedést és a szív majdnem csak elalél a leírhatatlan örömtöl, de Jézus kedves hangján megerősiti és megvigasztalja a megváltottakat.

2017. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Semmi jel nem utal rá, hogy ilyesmi az én életem alatt megtörténne, így nem is gondolkozok rajta.

Másfelől azt se teljesen értem, hogy miért pont te lennél elragadtatva és nem a családod többi tagja, vagy iskolatársaid. Miért őket kerülgetné a félelem, miért nem téged.


De ez utóbbi csak zárójeles megjegyzés, kicsit megütötte a szemem az túlzott elbizakodottságod.

2017. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is kedvesek vagytok.

Tisztelt válaszadó: én sem vagyok túlzottan magabiztos mert minden nap vétkezünk sajnos nincs olyan nap hogy tökéletes ember légy.

Addig is hiszek imádkozok és reménykedek.

2017. jún. 23. 04:20
 9/17 imakommandós ***** válasza:

A hogyan az kevésbé kényes téma.

Egy szempillantásban eltünik Isten népe.

Csak azok fognak eltűnni akik meghallják az arkangyal kürtzengését.

Nem semmivé lesznek hanem elváltoznak az Úr hasonlatosságára és elragadtatnak az Úr elé valahová a felhők fölé.

2017. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az Emberfiának eljövetelekor úgy lesz, ahogy Noé napjaiban történt. A vízözön előtti napokban ettek-ittak, nősültek, férjhez mentek egészen addig, amíg Noé be nem ment a bárkába, s jött a vízözön, és el nem ragadta mindnyájukat. Ugyanígy lesz az Emberfiának megjelenésekor is. Akkor, ha ketten lesznek a mezőn, az egyiket fölveszik, a másikat otthagyják. Ha két asszony őröl a malomban, az egyiket fölveszik, a másikat otthagyják. Legyetek hát éberek, mert nem tudjátok, melyik órában jön el Uratok. Gondoljatok erre: Ha a ház ura tudná, hogy melyik órában jön a tolvaj, bizonyára virrasztana, és nem engedné, hogy házába betörjön. Legyetek hát készen, mert az Emberfia abban az órában jön el, amelyikben nem is gondoljátok!
2017. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!