Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg minden muszlim utálja...

Tényleg minden muszlim utálja a keresztényeket?

Figyelt kérdés
Vannak pl. Európában élő muszlimok,és Európában azért van egy pár keresztény..Ha tényleg az összes muszlim utálja a keresztényeket,hogy élhetnek itt ennyien?:D Főként muszlimok válaszát várnám,és magyarázatot,hogy valójában mi a véleményük a keresztényekről.

2017. júl. 3. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem utálják a keresztényeket, csak muszlimot akarnak belőlünk csinálni. Ahogyan mi is keresztényeket belőlük.
2017. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az első írja, és pont ez a baj. Ha valaki letelepedik egy másik országban, őneki kell alkalmazkodnia az ottani szokásokhoz, és nem fordítva.
2017. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Na, parom mindjart hazaer, majd vacsora elott megkerdem tole, hogy utal-e engem :D. De amugy nem, nem utaljak (most az atlagrol beszelek, nem a szaudiak wahabizmusarol pl.), es muszlimot sem akarnak beloluk csinalni, mert ilyesmi az iszlamban nincsen. Ezt vagy akarja a szemely vagy nem. Masnak beleszolasa nincsen. Es ezzel egy igazi muszlim tisztaban is van.
2017. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 követ62 ***** válasza:
98%

Nem!

Kb. két, vagy három évvel ezelőtt a hírekben láttam, majd utánna néztem annak, hogy az ISIS akkor is gyilkolta a keresztényeket és volt egy muszlim ember aki kiállt a keresztény barátja mellett, így sajnos őt is megölték.


Na ő biztos szerette a keresztényeket. Mert az életét áldozta ezért a szeretett barátért.

És biztos több is van csak nem hallunk róla nap mint nap.

2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
15-25%megölné a keresztényeket, a maradék nagyobb része nem venne részt erőszakos cselekményben de nem is ítéli el.
2017. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Ne általánosíts.

Normális ember senkit sem után vallásáért.

2017. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
A buddhisták nem hiszem, hogy utálják a keresztényeket. De ismertem olyat, aki egy arab országban dolgozott. El akart menni a mecsetbe egy arab férfival, de az azt mondta Neki, hogy ne menjen el Vele, mert úgysem olyan szándékkal menne, mint Ő. (Tudniillik az arab férfi imádkozni, a keresztény pedig turistaként.) Ez szerintem egy korrekt válasz volt az arab férfitől, hiszen nem akart egy keresztényt megtéríteni, de biztosan azt sem akarta, hogy badarságnak gondolja, amit Ő hisz. Ha egy munkahelyen dolgoznak keresztények és mohamedánok, nem kellene vallási dolgokra kitérni, úgy egymás mellet olyan jól megférnének, mint "Péter és Pál tudjuk nyárban". De hasonlóan vélekedek a politikáról is. Kár a szavazás miatt hajba kapni valakivel, mert úgysem egy-két szavazaton múlik, hogy ki lesz a miniszterelnök.
2017. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem. engem még egyik muszlim barátom se akart megölni vagy áttéríteni :D De majd azé odafigyelek.
2017. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem mind utálja a keresztényeket.Csak náluk is vannak olyanok,mint az itteni "turbó magyarok".
2017. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Én muszlim vagyok és nem utálom a keresztényeket, szóval a válasz: nem.


Az iszlámban egyébként a kereszténység elfogadott, igaz vallásnak számít, tehát már csak ezért sincs értelme az utálatnak.


A pcsöket viszont utálom, függetlenül attól hogy keresztény-e vagy muszlim.

2017. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!