Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimoknál is van kreacion...

A muszlimoknál is van kreacionizmus, vagy annak valami alternatívája?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 13:14
 1/6 Dongaben ***** válasza:
Ja... Ugyanaz, mint a zsidóké, csak aztán szétváltak...vagy csak összevesztek pár Drachma-n...:XD
2017. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ott szinte csak az van.
2017. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Nincs egy hónapja hogy kiírtam szinte ugyanezt a kérdést. Nem mutatta, amikor a kérdést ki akartad írni?

2017. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Süttürüttü, nem sajnos. Nem tudom mi van ezzel az új rendszerrel, anno ha csak pár szó egyezés is volt két kérdés között, akkor nem engedett továbblépni amikor rámentem a küldésre, hanem először kilistázta a hasonlónak ítélt kérdéseket.

Most amint rámentem a küldésre, közölte hogy a kérdésem kiírásra került, és adhatok neki kulcsszavakat, és csak úgy mellékesen jelezte felül egy külön fülecskében hogy "Ellenőrizd, van-e ilyen!" Miután már kiírtam, köszi...

2017. júl. 22. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az oldalnak nem az a célja, hogy egy kérdésre válasz szülessen, hanem az, hogy minél több regisztrált felhasználója és minél több látogatója legyen. Ehhez az kell, hogy ne általjál új és még újabb kérdéseket feltenni, tök mindegy, hogy 2 hete már volt-e ilyen. Az oldalnak nem az ismeret a célja, hanem a bevétel, mely az oldalt felkeresők számától függően a reklámfelület eladásából származik. Dobj fel egy ilyen szar, és sehogy sem fejlesztett oldalt, ülj a valagadon, és lesz egy rahedli pénzed. Persze azt a pénzt majd a hülye olvasók kifizetik, mert a reklám helyek megvásárlásával fizetett pénzt beleteszem a termékekbe...
2017. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Nem tudom mi van ezzel az új rendszerrel, anno ha csak pár szó egyezés is volt két kérdés között, akkor nem engedett továbblépni amikor rámentem a küldésre, hanem először kilistázta a hasonlónak ítélt kérdéseket. "


Jaja, megakasztott egy oldallal, én is így emlékszem. Kár hogy már nincs, pedig az jó funkció volt. Viszont a kérdésemre elég sokan írtak választ, azok közül tudsz szemezgetni, ha ide nem érkezne annyi infó.

2017. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!