Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülis fiatalok, ti...

Hit gyülis fiatalok, ti milyen zenéket szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van valami EMLP meg új forrás, de nem igazán ismerem ezeket és, hogy tudnátok-e ajánlani valami jó zenekart? :D

2017. aug. 9. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tegnap voltam fiatal, de a Youtube-on keresgélj. Ezek sem mind újak, de szerintem vállalhatóak egy fiatal számára is, csupán zenei ízlés dolga:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Youtube-on keress rá DJ Gyóntatófülkére, nekem ő a kedvencem.
2017. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. aug. 10. 11:33
 4/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok Hitgyülis, de válogathatnak pl. az alábbiak közül:

Pajor Tamás/AMEN

Balogh Mihály

Face 2 face

Új Forrás

Friderika

Lory B.

No

Let's Gospel

stb.

Ezek mind a Hit Gyülekezetéhez köthető előadók.

És természetesen a más felekezetekhez tartozó zenészeket sem zárják ki... Mindenki megtalálhatja a maga zenei ízlésének megfelelő keresztyén zenét, bármilyen stílust is kedvel.

2017. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Bring Me The Horizon, Green Day, sátánista metál, meg random kpop bandák... ja nem vagyok gyülekezetes, nem vagyok agymosott :))
2017. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, csupán a pubertás folyamatában levő kamasz, aki megpróbálja másoknak osztani az észt, pedig neki magának is nagy szüksége lenne rá. Mondd, a szüleid tudják, hogy alvás helyett a neten lógsz?
2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
EMLP, Új Forrás, Amen, Toby mac, Planetshakers, DC talk, Matt radman, Chris tomlin, Michael W. Smith, Rend collective, Hillsong worship, Hillsong young and free, Don Moen, Ron kenoly, Lecrae, lincoln brewster, skillet, jesus culture, és persze dicséretek.
2017. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mira007 válasza:
Én legtöbbször One Directiont vagy Harry Styles -t lehet hogy ezek világi zenék de én csak is olyan zenéket hallgatok amiknek a szövege rende van és nem világi modon gondolkodik de ezek mellet természetesen szoktam dicséreteket énekelni és hallgatni
2017. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dimnu Borgir, Kreator, Sodom, Metallica
2017. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy hasznos is legyen ez az idő akkor hallgathatod a kedvenc dicséreteidet is! Én is azt hallgatom!!! :D
2018. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!