Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tapasztaltátok már ezt az...

KZitus kérdése:

Tapasztaltátok már ezt az életetekben?

Figyelt kérdés

Ézsaiás 41:10

10 Ne félj, mert én veled vagyok. Ne tekintgess magad köré, mert én vagyok Istened. Én megerősítelek. Valóban megsegítelek. Szilárdan támogatlak igazságos jobbommal.«

Ézsaiás 41:13

Mert én, Jehova, a te Istened, megragadom jobbodat, én, aki ezt mondom neked: »Ne félj! Én megsegítelek.«


Hogyan?



#Jehova #megsegítelek #veled vagyok
2017. aug. 18. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az en Bibliámban nem szerepel ez a Jehova nevezetű kamu név, de egyébként igen, sokszor tapasztaltam már.
2017. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Jehova tanúja én sem . De igen , visszagondolva az eddigi nehézségere tudom ,hogy csak a Jóisten segített rajtam .
2017. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, tapasztaltam, hogy segít Isten!
2017. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Jézus mindig mellettem van. A jehova kitalált szó nem.
2017. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Tapasztaltam isteni jelenlétet, de annak identitásában nem vagyok biztos, lehet, hogy valamelyik római, görög, egyiptomi, germán mitológia istene lehetett, vagy egyéb kisebb istenségek, szellemi kények beavatkozása, mint az angyalok, fénylények, vagy a valkyrok.
2017. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen,tapasztaltam JHWH segítségét,támogatását,sok félreérthetetlen helyzetben.


Ezek tapasztalataira,történeteire vagy kíváncsi?

2017. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Kinek ártottam a válaszommal, hogy 0%-ra lett pontozva? Ezeket a lepontozásokat keresztény emberek csinálták, és ha igen, hogy tudnak ezek után mosolyogva üdvözölni másokat a gyülekezeteikben, családjaikban?
2017. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Kisbetűvel írod az Isten szót, fénylényekről és valkyrokról beszélsz. Szándékos gúnyolódás volt a hozzászólásod.
2017. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7.Hsz!


A keresztény emberek tudják,hogy Istenen kívül nincs élő isten,s így válaszodat haszontalannak ítéltük,bár nem ártottál nekünk.

2017. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Igen tapasztaltam.
2023. febr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!