Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit lehet tenni ha nem akarom...

Mit lehet tenni ha nem akarom megszomorítani ISTENt, de egy területen nem bírok el pedig bűn?

Figyelt kérdés
Nincs férjem, nincs eddig még senki a láthatáron de a szexuális dolgok működnek és önkielégítés bűn Isten szemében, mit tegyek?

2017. szept. 3. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Semmi baj nincs vele!

Nyugodtan tedd amit jónak látsz.

Minden este szinte mondj egy bocsánatkérést teljes szívedbol jövő hittel reménnyel és bizalommal. És kész a megoldás.

2017. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha gondolod velem kúrálhatsz és akkor máris meg vagy mentve!
2017. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugodhatsz, nincs isten.
2017. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda válaszok vallás kategóriában! Remek fiúk, tényleg :D
2017. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szeretem Istent és igéje kijelenti világosan, hogy bűn, paráznaságnak számít. Minden házasságon kívüli nemi dolog még gondolatban is az.
2017. szept. 3. 16:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#1, ez nem így működik. Ha te úgy gondolod, hogy hát tegye meg nyugodtan, de este azért kérj bocsánatot tőle, akkor tévúton jársz. Ha minden nap ugyanúgy megbántod a szüleid, de aztán bocsánatot kérsz, azzal szerinted le van tudva? Törekedni kell, hogy többé ne forduljon elő.



Kérdező: ima, böjt, sport, új hobbik. Ezek segítségével leszokhatsz erről.

2017. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Na tessék, én megmondtam, hogy a maszti a pokolba visz, de más kérdéseknél mindig ennek ellenkezőjéről győzködnek.
2017. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 imakommandós ***** válasza:

Nem gomdolom, hogy a sport meg ilyesmi segit, mert a szív hit által tisztul meg.

A leghatékonyabb a böjt és a megvallás.

Aszkéta életet sem kell élni ha nem akarsz böjtölni. Önmagában a rendszeres megvallás erősiti is és fel is szabaditja a hitet.

Böjtölni akkor kell csak, ha annyira gyenge az akaratod, hogy 1-2 hét tisztaság után megint elesel.

2017. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 pedig segít a sport, tudom. Ha rájön az emberre a késztetés, menjen el futni, vagy ilyenek, tényleg segít. :D
2017. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!