Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi szekta tagjait...

Jehova Tanúi szekta tagjait hogy a francba lehet elküldeni?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek, zavarják az embert, el akarják téríteni szerintem a pénztárcámat

2017. szept. 11. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Egy darabig elvoltam én is velük, elszórakoztam, amikor a kapuban állva győzködtek a hitükről, én meg mindig kötözködtem velük, s halál nyugisan válaszoltak valamit. Aztán amikor már két gyerekem lett, akkor megkértem őket, hogy ne jöjjenek többé, nem érek rá. Azután valóban nem csengettek be többé, pedig többször is láttam őket az utcában.
2017. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőt mondtam nekik: Nagyon szívesen elbeszélgetek a vallásotokról MIUTÁN ti megnéztétek a középkori fegyver gyűjteményemet, és a death-metal CD gyűjteményemet. Soha többé nem láttam őket.
2017. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Én hozzám még soha az életben nem jöttek, ez eléggé furcsa.
2017. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Vidiripi


Úgy hogy kérdezel tőlük olyat amire nincs válaszuk!


Pl.:

"Megértetted-e, hogy önátadásod és megkeresztelkedésed Jehova tanújaként isten szellemtől irányított szervezetének tagjaként azonosít téged?"


Így szól az egyik keresztelkedési kérdés.

Kérd meg a tanút hogy támasza alá bibliai igével ezt a kérdést!


- A Társulat elnökeihez, íróihoz vagy a vezetőtestülethez mikor, hol, mit, hogyan szólt a szent szellem?

Ugyan is akiket Isten kinevezett azokhoz mindig szólt úgy hogy az egyértelmű volt és voltak akik tanúsítani is tudták a kinevezéseket!

- Mikor és hol beszél arról Jézus vagy az apostolai hogy lesz egy szervezet amely közvetít Isten és ember között?

Jehova tanúi Isten szócsövének tartják az Őrtorony szervezetet.

- Az első századi keresztények és Russel közötti időszakban voltak Jézusnak követői? S ezeket az embereket melyik szervezet terelgette annak érdekében hogy megmentésük legyen?

Jehova tanúi szerint csak az Őrtorony társulat által van megmentése az embernek ha ezen társulat tagja.

- Jézus mikor beszél arról hogy a "hű és értelmes rabszolga" által adott szellemi táplálék tökéletlen lesz!

Az Őrtorony társulat azt állítja hogy sem nem ihletett sem nem tévedhetetlen!

- A Biblia szerint származhat igaz és hamis kijelentés, ugyanabból a forrásból?

Az Őrtorony társulat még is azt tanítja hogy a tanúk az "igazságban" vannak!


Lehetne még folytatni!

2017. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

"Kérem most távozzanak, és legközelebb hozzám ne csöngessenek be!"


Egyébként ha nincs csengőd egyáltalán, az mindent megold. Szegény szomszédot szoktam látni társalogni velük.

2017. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Kerek perec elküldöd őket melegebb éghajlatra. Egyáltalán nem állsz velük szóba. Mi ezen a probléma?
2017. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
"szent szellem" . Jaaj te,,BUTA! És a többi kifirditott jehova tanúja. Hamis lelkek!
2017. szept. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

"Állandóan jönnek, zavarják az embert, el akarják téríteni szerintem a pénztárcámat"

Állandóan?

Az elmegyógyintézetből írsz?

2017. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Az 5-ös hozzá szólóval értek egyet. ment a zöld kéz.


Egyébként pedig nem akarjuk a pénztárcádat, mert az örök élet lehetőségét Isten nem pénzért adja.


Lám egy újabb kötözködő...

2017. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Párom ügyesen lerázta őket.nem ateista,de nem is az a templomba járó típus. Egyszer jöttek,és elkezdték a meséjüket,mire párom szólt nekik,hogy menjenek el.persze normális hang nemben.erre mondták neki, hogy majd Jehova megáldja mindennap egy szelet kenyérrel,stb....

Erre párom azt válaszolta nekik,ha nem ment volna krumplit lopni,most éhezne a család.persze ez nem igaz,de a térítők arcát látni kellett volna. Többet nem jöttek.

2017. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!