Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez az ember, hogy tudna...

Ez az ember, hogy tudna magától ekkorát esni ennél a Hit Gyülis Szent Szellem betöltekezésnél, ha nem valami magasabb erő által?

Figyelt kérdés

1 percnél konkrétan atszaltózik a nyakán, ilyet normális ember nem tudna csinálni csak max vmi birkózó vagy kaszkadőr szerintetek, hogy lehet ez?


https://www.youtube.com/watch?v=dVlvtKHw1qc



2017. okt. 22. 05:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hanyatt esett és a lendület átpörgette. Fizika ált. isk. 7. osztály
2017. okt. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Egy csomó sportnál alap, hogy tudj esni. Simán gyakorlás kérdése. Amikor ennyi ember nézi, veszi a kamera, stb., előadja azt, amit korábban begyakorolt. Már ilyen kicsi kortól tanítható:

[link]

2017. okt. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

A Szent Szellem nem létezik és nem is töltekezik be senkibe. Ez csak Németh Sándor találta ki, a hívei hülyítésére. Ma már nem köpködi le őket? Ahogy tette, amikor megalapította a szektáját. (Akkor a TV_ben közvetíttek)

Feltehetően valamit ad a betöltekezés előtt , amitől ilyen rohamokat kapnak.

2017. okt. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezeket az emberek nem színészkednek, és tényleg megszállta őket valami, az nem a Szent Szellem volt.
2017. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

csatlakozom az előttem szólóhoz.


A szellemet amikor megkapták a tanítványok, akkor egy képességre tettek szert, vagy is pl. nyelveken szóltak, hogy tudják prédikálni a jó hírt, más nyelveket beszélőknek, és nem kezdtek el fetrengeni.

2017. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom. Szóval ilyen rángatózásról beszél mindenki. Ezt már magam is taszítónak találom, pedig karizmatikus közösségekbe szoktam eljárni. Szóval ezzel azonosítanak minket? Te jó ég, szerintem ez nem Istentől van. :o
2017. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

"A Szent Szellem nem létezik és nem is töltekezik be senkibe. Ez csak Németh Sándor találta ki, a hívei hülyítésére"

Te ugye hallottál már a Bibliáról? Tudtad, hogy nem Németh Sándor írta?

2017. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez komoly? A pasin tisztan latszik, hogy tudja, mit csinal (azert kezd olyan benan boogizni az elejen). Pont a hulyeknek veszik fel az ilyen statisztakat, hogy elhiggyek ezeket... Isten meg nem mutatvanyos, hogy valami hamis, atirt szovegekkel profetalo felkegyelmu szavara ugrasson embereket...
2017. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%

Tőlem? Tőlem még nagyobbat is tudna.


PS: tegezz nyugodtan!

2017. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Ti, akik hajlamosak vagytok azonnal pálcát törni bárki felett, aki nem felel meg az általatok felállított faj-standardnak, nem olvassátok a Bibliát? Azt gondoljátok, hogy Isten felháborodik ezen, ahogyan ti? Pár perc alatt találtam nektek egy kis olvasnivalót a Bibliából:


"Ímé az Isten nem veti meg az ártatlant, de a gonoszoknak sem ád előmenetelt. Még betölti szádat nevetéssel, és ajakidat vigassággal." (Jób 8,20-21) Ki? Isten.


"Szolgáljátok az Urat félelemmel, és örüljetek reszketéssel." (Zsolt 2,11) Mit tegyünk? Örüljünk. Hogyan? Reszketéssel.


"Megmentettél engem a nép pártoskodásaitól; nemzetek fejévé tettél engem; oly nép szolgál nékem, amelyet nem ismertem. Amint hall a fülök, engedelmeskednek, és idegenek is hizelegnek nékem. Az idegenek elepedtek, és reszketve jőnek elő zárt helyeikből." (Zst 18,44-46) Mikor reszketnek? Amikor előjönnek, nem pedig akkor, amikor be voltak zárva.


"Az igazak pedig örvendeznek és vígadnak az Isten előtt, és ujjongnak örömmel." (Zst 68,4)


"Mikor visszahozta az Úr Sionnak foglyait, olyanok voltunk, mint az álmodók. Akkor megtelt a szánk nevetéssel, nyelvünk pedig vígadozással. Akkor így szóltak a pogányok: Hatalmasan cselekedett ezekkel az Úr!" (Zst 126,1-2)


"Ideje van a sírásnak és ideje a nevetésnek; ideje a jajgatásnak és ideje a szökdelésnek." (Préd 3,4)


"Akkor meglátod és ragyogsz örömtől, és remeg és kiterjed szíved, mivel hozzád fordul a tenger kincsözöne, és hozzád jő a népeknek gazdagsága." (Ézs 60,5)


"Üvöltök, mint a sakálok, és sikongok, mint a strucmadarak." (Mik 1,8) Ezt ki is mondja a próféta által? Házi feladat.


"Azon órában örvendeze (eredetileg 'agalliaó' azaz nagy, túlságos örömmel ugrál) Jézus lelkében, és monda: Hálákat adok néked, Atyám, mennynek és földnek Ura, hogy elrejtetted ezeket a bölcsek és értelmesek elől, és a kisdedeknek megjelentetted. Igen, Atyám, mert így volt kedves te előtted." (Lk 10,21)


"Ha azért bolondok('exisztémi', azaz magunkon kívül, extázisban) vagyunk, Istenért; ha eszesek('szóphroneó' , azaz józanok, normálisak, önuralmat tanúsítók) vagyunk, értetek van az. Mert a Krisztusnak szerelme szorongat minket" (2Kor 5,13)


Soha nem értettem a vallásos emberek logikáját. Azt hiszik, hogy a gonosz felismerhető külső jegyek alapján! A Sátán bármit le tud utánozni, ami nem követel meg teremtő erőt, de még azt is tudja imitálni némi szemfényvesztéssel. Ha külső jegyek alapján igyekeztek megkülönböztetni Isten munkáját a sátáni machinációktól, nem kell félnetek a megcsalattatástól, már régen túl vagytok rajta. A kérdés csupán az, hogy jól érzitek-e magatokat ebben az állapototokban, mert ha nem, még van felőletek remény.

2017. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!