Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi az egyetlen igaz...

Jehova Tanúi az egyetlen igaz keresztény felekezet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát persze.Hidd azt. Téma lezárva.

Jó éjszakát!

2017. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Ők legalábbis ezt állítják magukról. De mondjuk ez meg igaz az összes többi felekezetre is.
2017. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mivel minden felekezet emberi találmány,ezért kizárt az "igaz felekezet"létrejötte,s így a JT sem lehet igaz.
2017. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy felekezet azt állítaná, hogy nem az igazi, hogy nem náluk az igazság, akkor jogosan merülne fel a kérdés, hogy miért létezik?


Természetesen nincs egy felekezet sem a világon, ahol azt ne mondanák, hogy nem ők az igaziak, vagy nem ők képviselik az igazságot. Legyen az a felekzet keresztény, vagy bármilyen más vallású.

2017. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Mondhatnánk úgy is, hogy agymosoda, aminek célja az alacsony intelligenciájú, hiszékeny emberek pénzének a lenyúlása. De így jobban hangzik, hogy igaz keresztény felekezet.
2017. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a Jehova Tanúi teljesítik a bibliai próféciákat, akik elviszik a jó hírt minden embernek, összeterelik a népeket egy helyre, az igaz útra, amely az igazsághoz, és Jehovához vezet. Ti ezt nem tartjátok csodálatosnak?
2017. okt. 26. 00:24
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

6.Hsz!


Nem tartom igaznak,s a hazugság,nem csodálatos.

2017. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

A Jehova tanui vallast kb 150 evvel ezelott alapitottak az Egyesult Allamokban.

Mitol lenne "igazabb"? Attol, hogy osszeterelgetik az embereket es beszedeket inteznek hozzajuk? Minden politikus ezt csinalja...es mindegyik azt hiszi magarol, hogy az egyetlen igaz ut az ove.

2017. okt. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha Tanu vagy, akkor: igen.

Értelmetlen dolog lenne olyan felekezet tagja lenni, amit nem tartasz 'egyetlen igaz'-nak!

.

Trollnak, hangulatkeltőnek tartalak kérdéseddel együtt, ill. annak hatására.

Ki az a marha, aki úgy tagja egy felekezetnek, hogy tudomása van róla, nem ez az egyetlen igaz?

2017. okt. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

#5

"alacsony intelligenciájú,... lenyúlni a pénzt..."


Nem vagyok alacsony intelligenciájú, bár mindent tudó sem vagyok. Itt nem veszik el senkinek a pénzét, nincs tized, vagy perselyezés.

Mindenki önként adakozik, ahogy a szívében jónak látja.


Nem beszélve arról, hogy magas iskolázottsággal rendelkezők is vannak, mint orvosok, jogászok, közgazdaságot, egyetemet végzettek is vannak.


Miért állítasz valótlanságot, csak hogy felemeld magadat, mint ha Te olyan okos, jól képzett lennél?


Egy nem felsőbb intézményt végzett ember is lehet magas IQ-val rendelkező.

Tudod honnan tudom?

Mert nem rég kitöltöttem egy ilyen tesztet, és 130. lett az eredmény.

2017. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!