Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúinak meg szabad...

Jehova tanúinak meg szabad nézniük a Ludas Matyit?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nos ilyen fajta kérdésekre, Jézus így válaszolt amikor feltettek neki egy kérdést:


(Máté 21:23–25) . . .ezt kérdezték: „Milyen hatalommal teszed ezeket? És ki adta neked ezt a hatalmat?” 24 Jézus ezt felelte nekik: „Én is kérdezek tőletek valamit. Ha feleltek rá nekem, én is megmondom nektek, milyen hatalommal teszem ezeket: 25 A János általi keresztség honnan való volt? Égből vagy emberektől?. . .


(Máté 21:27) . . .hát ezt válaszolták Jézusnak: „Nem tudjuk.” Ő pedig így szólt hozzájuk: „Én sem mondom meg nektek, milyen hatalommal teszem ezeket.

2017. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ede1219 ***** válasza:
85%
Macika! Nem-e lehetne e, hogy egy egyszerű eldöntendő kérdésre a lehetséges két válasz /igen-nem/ egyikét adnád, mindenféle hablaty nélkül?
2017. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem-e lehetne-e?


Nem.

2017. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Jehova tanúi is megnézhetik a Ludas Matyit!
2017. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Most gondolj bele.


Ha azt válaszolom, hogy megnézhetik, akkor rögtön találnál benne kivetni valót.

Mondván, bosszút nem áll egy keresztény, és nem kíván rosszat az ellenségének sem. Miért nézegetnek ilyeneket?


Viszont ha azt írnám, hogy nem nézhetik meg, akkor más hibát találnál benne, mondjuk, hogy ez csak egy film, és sok tanulság vonható le belőle.

Vagy ki tudja, mit találnál ki.


Te mit tennél a helyemben?

2017. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Életképtelen banda a jehova sz@r társaság!
2017. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

coccomaci! Gondolkodnod neked kellett volna mielőtt megírod a válaszodat! Ha benned ez ekkora feszültséget kelt vagy döntésképtelen vagy akkor jobb lett volna ha semmit nem írsz. Önuralom ha mond neked ez a kifejezés bármit is.

Igen! Jehova tanúi is megnézhetik a Ludas Matyit! (coccomaci lehet hogy kivétel)

2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Coccomaci!


Az igazat írd, aztán utána nem kell azzal törődnöd, hogy ki mit szól hozzá.

Igen, sok mindenbe bele lehet kötni, ebbe is.

Ami engem illet, én nagyon sajnálnám a Tanúkat, ha még egy mesét sem nézhetnének meg nyugodt lelkiismerettel. Mások azonban megválaszolták a kérdést, így végül is megkaptam a választ.

2017. nov. 19. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
A Ludas Matyiban jó szereplő nem varázsol, megnézhetik.
2017. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!