Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van valakinek valamilyen...

Ezanevem748 kérdése:

Van valakinek valamilyen tapasztala az e-méterrel?

Figyelt kérdés

Szcientológiában használt e-méterről szeretnék kicsit tájékozódni. Valaki lenne szíves válaszolni néhány kérdésemre itt,akár privátban? :)


Előre is köszönöm! :)



2017. nov. 30. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben be akarsz lépni akkor inkább kerüld el mint a koleratelepet ...
2017. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csupán informálódni szeretnek a működéséről.
2017. nov. 30. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Próbálod népszerűsíteni a szcientológiát.


Nézz rá Mikloviczra. Olyan undorító, mint maga a szcientológia egyház. Miklovicz halottakkal szeretkezik.

2017. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

kedves előző: azt nem tudtam, hogy halottakkal szokott szeretkezni. Módfelett visszataszítónak találom, ha ez igaz.

Engem igazából Xenu legendája érdekelne, igaz lehet-e hogy tényleg tőle származunk?

2018. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hol tudok vennie-métert? ha jól tudom ez egy vallási kegytárgy a szcientoizéknél
2018. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

"Engem igazából Xenu legendája érdekelne, igaz lehet-e hogy tényleg tőle származunk?"


Vagy Chewbacca népéből. Ez még hatalmas kérdés, egyhamar nem fog kiderülni. Én hajlok erre a verzióra, szerintem sokkal több a valóságalapja.

2018. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudok szerezni emétert, ha van rá pár milliód.
2018. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
e-métert a szcik szerint thetán szintet mér, vagy mit. egyes szervek szerint meg engedélyhez kötött a tartása, sima hazugságvizsgáló..
2018. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kezdetleges,de a szcientológiáról van véleményem, írd be a googleba: Magánbeszélgetés Juszt Lászlóval a szcientológiáról.
2018. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!