Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Melyik parancsol...

Keresztények! Melyik parancsolat betartása okozza nektek a legtöbb gondot?

Figyelt kérdés
Mind igyekszünk Isten szerint élni, ez azonban nem megy mindig olyan könnyen. Kinek mi jelent nehézséget?

2017. nov. 30. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ítèlkezès, hazudozás.
2017. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Maga a főparancs: az Istenszeretet még csak-csak, de az felebarát szeretete kevésbé. Az ellenségszeretet meg a legkevésbé.
2017. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ebben tudok segíteni kellő nyitottság fejèben kedves utolsó.
2017. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jakab levelében a nyelv bűnei. Meg az irigység, azzal nagyon küzdök.
2017. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, ez:


"Ha valaki asszonyra tekint gonosz kívánság okáért, immár paráználkodott az ő szívében” (Máté 5:28)

2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A feltétel nélküli szeretet tárgykörében feszt korrepetálásra kell járnom Krisztushoz.
2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szombat, hamis tanúbizonyság, Isten nevének hiábavaló említése, bálványimádás, paráznaság, lopás... Á, felesleges sorolnom, bűnös vagyok. Aki meg azt mondja, hogy nem, az meg hazudik. Jézus a bűnösök barátja, szeretem Jézust, és boldog vagyok, hogy a barátom. 😂
2017. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Annak külön örülök, hogy senki nem jött ide okoskodni, hanem mindenki a kérdésre válaszolt. Köszönöm az őszinteséget! Igaz, hogy ez csak egy névtelen fórum, nem tudjuk, ki kicsoda, de még így is meghat. Van valami hatalmas erő abban, ha egy ember képes felvállalni a gyengeségeit.


Akkor most jövök én:

Kívánsággal tekintek egy férfira, akinek már van barátnője

Ünnepnapok megszentelése

Isten nevét is gyakran hiába veszem

Gyakran nem töltöm hasznosan az időmet, hanem csak céltalanul netezek pl.

Stb.

2017. nov. 30. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ti előttem jártok az úton.


Én azt sem tudom megmondani, h melyik parancsolatot a legkönnyebb betartani. Talán a felebarátod házastársát ne kívánd-ot.

2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Én pedig pont ezzel a parancsolattal vagyok bajban... (Igaz, itt nem házasságról van szó, csak párkapcsolatról, de azt is tiszteletben kell tartani.)
2017. nov. 30. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!