Ez mi?

2017. dec. 17. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Köszi a linket. :D Én jót szórakozok az ilyen valláskárosult állatságokon. :D
2017. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hasonlóan demagóg baromság, mint amilyeneket az antiszemita propaganda mond a zsidókról, csak ez a másik oldalról származik. Hofi megállapítása jut eszembe erről, "hogy ki, mennyire hülye, annak semmi köze a lakóhelyhez", illetve a származáshoz, teszem hozzá én. Nem is érdemes róla több szót ejteni. Isten elnézi a tudatlanság idejét.
2017. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

XD XD

Dolgok, ami miatt nekem a hívők komolyanvehetetlenek. :D Plusz nevetésért olvassátok el a komment szekciót. ;)

2017. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok zsidó, de úgy gondolom, hogy egy jóérzésű zsidó számára elég sértő, hogy egy nőci bugyiban és melltartóban az ő nevében hülyeségeket beszél, még akkor is, ha nem hisznek úgy Jézusban, mint mi keresztények.
2017. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak polgárpukkasztás. Kizártnak tartom, hogy ez a nőci hithű zsidó legyen. Egy hülye nő nem fedi le az egész zsidóságot. A zsidók tapasztalataim szerint nem ilyenek. Érdekes megfigyelni az antiszemita "keresztényi" kommenteket a videó alatt. Hát, elérte a célját az biztos. 😑 Én nem foglalkozom az ilyenekkel.
2017. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez kérlek paródia vagy ha mégsem: önmaga paródiája XD
2017. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Ez valami izraeli Monty Python?
2017. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg. Elég volt a válaszokat látnom, hogy tudjam: az ilyen elborult, korlátolt népség miatt ítélik el a hívőket az ateisták közül azok, akik szintén hasonlóan koráltolt beállítottsággal rendelkeznek. A maradék tudja hogy a csendes többségtől ez távol áll.
2017. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ezt úgy hívják, hogy degenerált és ez a jelenség nem egyedi.


[link]

2017. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!