Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mi lesz a kereszté...

Szerintetek mi lesz a kereszténységgel Ferenc pápa után? Állítólag Ő az utolsó pápa.

Figyelt kérdés
kereszténység,pápa

2017. dec. 26. 01:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
28%
Lesz következő, van még benne annyi pénz, hogy megérje csinálni.
2017. dec. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Állítólag? Ki állítja?

Meg aztán mondták már néhányról, hogy ő lesz az utolsó.


Plusz, Ferenc pápa nem a kereszténység feje, szóval a kereszténység jövőjére nincs meghatározó befolyása.

2017. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne ő az utolsó? Ugye nem valamiféle világvége-jóslat ez is? Én a röpke 31 évem alatt is megéltem már néhány "világvégét", aztán mégis itt vagyok. :)
2017. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
62%
Ferenc pápa sosem említette, hogy ő lenne az utolsó pápa. Ha ő nem tud ilyen fontos információról, ki más tudhatna? Senki. Szóval megnyugodhatsz, ha Ferenc eltávozik a mennyei hazába vagy lemond (bár ez utóbbit kétlem), akkor egy új pápát választanak Krisztus nyájának terelésére.
2017. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%

Az alapvető és nagyon híres forrás, amely azt állítja, hogy a mostani lesz az utolsó pápa, a máig sokat vitatott St. Malachy féle pápa-prófécia, pl.:


[link]

[link]

[link]


Egy sor oldal található az interneten, amely részletesen elemzi ezt a próféciát.

2017. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Ez akkora baromság. Ha azt mondom, a következő magyar államfő rózsa lesz, tuti találni az életében, vagy a nevében vagy a családjában bármit, amire a rózsa jelzőt rá lehet húzni. Ez a prófécia ilyen nostradamus féle borzalom. Nem is értem, hogy az ilyen cigány jóslást miért veszitek be?
2017. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Már egy ideje mindig "utolsó pápa" van.. Én meg úgy tudom, hogy akkor lesz világvége, ha elfogy a hely a Lateráni Bazilikában a pápák portréinál. De ott még van hely bőven... Most jajj, melyiknek higgyünk??
2017. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
43%
csak halkan jegyzem meg, hogy a kereszténység nem azonos a római katolicizmussal. A pápa csak a Római Katolikus Egyház feje, a keresztény egyház feje Jézus Krisztus.
2017. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Állítólag a pápa, Jézus Krisztus földi helytartója. Így van?
2017. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
17%
Nincs ilyen, ezt a címet saját magának adta. Nincs, és nem is lesz Jézusnak földi helytartója.
2017. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!