Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha emlékszik valaki a kérdésre...

Ha emlékszik valaki a kérdésre, be tudná nekem linkelni?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, amiben a kérdező a keresztény vallást, illetve talán az imádkozást szapulta egy kissé és egy válaszoló azt írta, hogy ő egy imától gyógyult meg.Ha valaki emlékszik még a kérdésre be tudná linkelni?Vagy ha maga az a válaszoló olvassa, aki meggyógyult, akkor tudna nekem válaszolni?Előre is köszönöm!
2018. jan. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kérdező,


Én az egyik kérdésben leírtam egy olyan esetet, amikor ima hatására azonnali gyógyulás történt. Ebben az esetben egy lábért imádkoztak, amelyik rövidebb volt, mint a másik, úgy kb. 2 cm-el. Az ima végén egyforma lett a 2 láb hossza, és a sántítás elmúlt, a betétet el lehetett dobni, hála Istennek!

2018. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te ismered a gyógyult vagy az imádkozó felet személyesen?
2018. jan. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!