Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi ez a szcientológiai botrány...

Mi ez a szcientológiai botrány? Próbálom értelmezni, de nem teljesen értem.

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Olvass róluk:

[link]

Ha megérted működésüket, megérted a botrány lényegét!

2018. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
4%
Az lehet a háttérben, hogy nem nyaltak be Orbánéknak. A Hittel milyen szépen kibékült a kis G.. Velük is kibékülne, ha benyalnának.
2018. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T. Zoltán ***** válasza:
0%

Ahogy a botrányok nagy részét nehéz értelmezni. Főleg, hogy az újságírás ma szinte csak erről szól. Botrány kell, hogy eladható legyen az újság. Ha nincs, akkor csinálnak. Ha pici van, akkor felfújjuk. Én személy szerint már semmit nem hiszek el az újságikból. Az egyik a Fideszt szapulja a másik az ellenzéket. Orbán volt már elmebeteg, most Vona meleg, Pintér maffiózó, Gyurcsány csaló, stb.

Én személy szerint Szcientológus vagyok. Voltam már én is agymosott, ufóhívő, drogos, stb. Az a legjobb benne, hogy egy újságíró ma képes leírni rólam is bármit, úgy, hogy nem találkozott velem soha.

Botrány kell nekik. Ebből élnek. Nem hibàztatom őket, amíg van aki fizet érte, ez lesz amit olvasni lehet: botrány, meghalt, lelőtte, megerőszakolta, vallatószoba, agymosás, stb. Nem csoda ha nem teljesen sikerült értelmezni.

2018. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A szcientológia célja behálózni politikusokat, befolyásos embereket. A szcientológia ezeket "vélemény formálóknak" nevezi. Megtalálja a gyengeségesüket, és beszivárog a sivár életükbe. Ezután felhasználja őket.


Mások behálózására, kifosztására. Vagyonokat szívnak el. Ha már a családodat is beoltottad a szcientológiával, akkor elvesztél. Onnan zsarolnak. Elveszíted a családtagjaidat, ha nem dicséred a szcientológiát. A folyamat vége a halál, öngyilkosság.


A szcientológia egyetlen célja a pénz. Te nem számítasz. A szcientológia körül tönkrement életek, széthullott családok, öngyilkosok, halálra dolgoztatott rabszolgák, kifosztott emberek tömörülnek.


Semmi más, csak átverés. Ne hagyjuk.


Zárolható a mocskos számlájuk. Elkobozható a másoktól kicsalt pénzen vett székházuk.

2018. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

például..


van egy remek sorozat Leah Reminitől, ami ezekkel foglalkozik. feliratos, de nagyon ajánlott megnézni.


[link]

2018. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!