Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pár évvel ezelőtt volt az...

Pár évvel ezelőtt volt az interneten egy bizonyos személy Biblia felolvasása, de sehol sem találom, hol lehet? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

A felolvasó a 30-as 40-es éveiben járhatott,a hanganyag igen tiszta volt,semmi recsegés,semmi háttérzaj,kedves kellemes hangja volt,mintha magát Jézust halottam volna felolvasni kb.,a legutolsó emlékem az,hogy János evangéliumából olvassa fel az akolos példát.

Mindenhol kerestem már,és sehol sem találom,úgy emlékeztem,hogy az igemorzsán van fent,de ott egy idősebb úr hanganyagai vannak fent.



2018. febr. 17. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedves vagy,de nem ez volt az.


Egy maximum 30-as,40-es férfi olvasott fel,a hanganyag minősége meglepően jó volt,semmi recsegés,háttérzaj ilyesmi.

2018. febr. 18. 14:28
 3/3 KZitus ***** válasza:
27%
[link] - ?
2018. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!