Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én nem vagyok elájulva...

Csak én nem vagyok elájulva Hodász atyától?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem csak én, de ez jó figyelem felkeltő. :) Pál Ferit nagyon szeretem, Hodász Andrást szokták hozzá hasonlítani. Szerintem ég és föld a különbség. Hodászon még érezni a megfelelési kényszert, olykor pökhendi és sokszor próbál vicceskedni. Ti hogy látjátok? Körülöttem mindenki "rajong" érte.
2018. febr. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertem, még csak nem is hallottam róla. Szóval most megnéztem egy jó adag videót, meg néhány írását.


Néha eröltetetnek éreztem stílusát, ez persze ízlések és pofonok dolog, lehet másnak pont ez a közvetlenség, vicceskedés tetszik. Amit mond azt ügyesen csinálja, jól érthetően, egyszerűen, röviden, pont a célközönségnek megfelelően, tehát erről az oldalról nézve rendben van.


Az ifjú pápa sorozat kritikájával határozottan nem értek egyet :)

2018. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok elájulva. Tartalmilag nem mond sokat, csak megpróbálja valami vicces, laza köntösbe csomagolni. De sok embernek biztosan pont erre van igénye hogy csak annyit hall amennyit meg tud emészteni, és még szórakozik is rajta, ezért nem haragszom rá.


Amit előbb írtam, azt általánosságban írtam. Például konkrétan ez az előadása határozottan tetszett. Gimiseknek tartotta, szerintem jobban nehéz is lett volna átadni a annak a közönségnek mondanivalót.

https://www.youtube.com/watch?v=X84BC3QXcuY

2018. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

elájulva én sem vagyok, de szerintem egy szerethető közvetlen alak, és jól megtalálja az arányokat, mert egyrészt nyitott és érti, hogy senkit az ég világon nem fog meggyőzni semmiről ha rákiabál hogy pl "Istentelen" (ellentétben sokakkal) ugyan akkor hitelesen és következetesen képviseli az egyháza nézőpontját, amivel bár nem értek egyet de tudom tisztelni hogy nem esik át a liberalizálásba sem


az hogy aktiv meg önmagában egy jó dolog, majd kiforrja magát

2018. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Én meg Pálferit nem kedvelem. :)) Tisztelem, mint felszentelt pap, de kerülöm az előadásait. Hallottam már párat, de nem ragadott meg. Hodász atyát kedvelem, szerintem vannak jó gondolatai és lehet, hogy nem újdonságokat mond, de amilyen alacsony általában az embereknek a vallással kapcsolatos tudása, ezért mondja is el ezeket. Lehet, hogy "celeb" ő is, de legalább Istenről, Jézusról és az egyház hagyományos tanításáról beszél, nem "pszichológuskodik".


"Az ifjú pápa sorozat kritikájával határozottan nem értek egyet :)"

Én nem láttam a sorozatot, de a kedvesem ugyanezt mondta. :)) Szerinte az atya nem nézte végig vagy csak felületesen.

2018. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én bírom Hodász András atyát, oké, néh már kicsit erőltetett a humora, de sokkal jobb, mintja valami karótnyelt pap lenne. Szerintem jók az előadásai, meg jól adja elő a dolgokat. Nekem szimpatikus.
2018. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon szimpatikus. Hatásosan, "korszerűen" adja át az Evangélium üzenetét. Tetszik benne, hogy nagyon emberi, végre egy pap, aki nem hiszi magát valami úrnak :D
2018. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én felszínesnek érzem és zavar, hogy amikor viccel, várja a reakciót. Ez még fakadhat a korából, biztos fog kopni is, de emellett nem tűnik túl alázatosnak se. Kicsit olyan, mintha ő érezné feladatának, hogy felrázza az egyházat, ami lehet is feladata, de a viselkedése szerintem nem alázatos, hanem beképzelt. Na nem baj, végülis rosszakat, romboló dolgokat nem állít és ha valakit az ő szava épít, helyére teszem az ellenszenvem.

(Az egyik válaszolónak: Pál Feri előadásait én se követem, de a miséiért oda vagyok :) )

2018. febr. 20. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Én egyáltalán nem érzem felszínesnek. Más stílusban beszél, mint Pál Feri ez tény, de attól még nem felszínes a mondandója. Én nagyon is szükségesnek látom, amit csinál. Pál Ferit én eddig nem is ismertem, belenéztem pár videójába, érthető miért kedveled, kedves, "tanár úras" előadás módja van. Ez sem rossz, de nem feltétlenül mindig erre van szükség. Szerintem nagyon fontos a keresztények számára, hogy sok mindenkit, több réteget is megtudjanak szólítani, ezért szükség van sokféle előadóra. Hodász fiatalos, közvetlen, kicsit laza stílusa, egyszerű, rövid és könnyen érthető videói biztosra veszem, hogy sokakhoz hozta közelebb a kereszténységet vagy a katolikusokat, akiket képvisel. Keresztény vagyok, de nem vagyok katolikus, így kicsit külső szemlélőként látom a dolgot.
2020. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!