Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Halálra dolgoztatott a szcient...

Halálra dolgoztatott a szcientológia egyház. Hogyan éljem így az életem? Tönkrementem.

Figyelt kérdés

Előjöttek a genetikámban melyen rejtőző betegségek az évtizedes kimerültség és alultápláltság miatt.

Ilyenkor kirúgják az embert, törlik a tagságból. A milliós befizetéseimért már semmit sem kaphatok. Visszafizetni nem akarják, arra fogadtak, hogy nem érném meg az elhúzódó per végét, nyugodtan fölélhetik az összeget.

Az életem minden területébe beleszóltak, felülbírálhattak bármit.

VÉGE

Tudom, ha tovább folytatódott volna, miben ment volna tovább, míg el nem juttatnak eddig az állapotig. Az anyagi kifosztottságig, és az életerőmből is kifosztottak. Minden munkámból ők gazdagodtak, míg én éhbért kaptam és csak egy szobát tudtam bérelni.

Mindenkivel ezt teszik. Mindenkit kisemmiznek az életéből. Csak a munkaerőd lefölözése a cél.

Megdöglesz, és előtte gyorsan kizárnak.



2018. febr. 20. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Először is hadd kérdezzek meg annyit, tényleg mindenféle ítélkezés nélkül, hogy a 3,14csába tudnak valakit egy vallás nevében rávenni olyanra, hogy milliókat befizessen???? De nagyon komolyan kérdezem.


Velem tuti, hogy ezt nem lehetne megtenni, mert az első ilyen nyomásgyakorlásnál meg évmilliókra való szerződtetésnél, vagy pl a szexuális szokásaimat is kérdezve kb kettő percen belül felállnék és elsétálnék.


Amúgy a kérdésre a válaszom: nyomj egy nagy resetet az életedben, próbálj meditálni és újrakezdeni.

2018. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Ki kėrt arra, hogy csinâld? Ha nem volt jó minek maradtál?

Te döntėsed volt... Ennyi. Viseld emelt fővel mindazt amit te saját magadnak megalkottál.

2018. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem volt szép tőlük...
2018. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem legfeljebb részben felelős azért, ami történt. Az ilyen szekták megszabják, hogy milyen és mennyi információ áll egy kezdő rendelkezésére, és bizony vissza is élnek ezzel. Az érdeklődő pedig az előtte felfedett információk alapján hoz meg döntéseket. A kritikusokat tiltólistára teszik. A szcientológia, és más hasonló szekták ezzel behúzzák maguk közé ez embereket. Mire feltárul a teljes kép, már késő, az illető már elpocsékolt náluk egy kisebb-nagyobb vagyont, egy életet.


Valójában egy embernek nincsen lehetősége átlátni ezt a sajnálatos, de törvényszerűen ismétlődő folyamatot. Egy társadalom viszont nem először lát ilyen károsultakat, és elejét veheti a többi kifosztásnak, kizsákmányolásnak. Ezért helyénvaló betiltani a szcientológiát. Nem szabad hagyni, hogy ilyen minden hájjal megkent fasisztoid elemek garázdálkodjanak, míg horogra nem akad valaki.

2018. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Keresd az egyetlen, élő, igaz Istent, aki maga a szeretet. És, hogy milyen is az igaz szeretet? Pál így írja le: "A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a gonoszt, nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal. Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr. A szeretet soha el nem fogy."

Ez jellemzi Isten gyermekeit és a keresztény közösségeket.

Isten visszaadhatja az elvesztett, emberhez méltó életedet. Ha te is akarod.

2018. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez most komoly vagy kamu a kérdés? amúgy meg semmit, dolgozni kell amig meg nem halsz vagy (rokkant)nyugdijig legalább, mást nem lehet mert ez egy csóró kizsákmányoló ország, és az emberek se olyanok hogy sajnálnak. esetleg perelj (ezt csak azért mondják hogy elbizonytalanitsanak) és utána végrendelkezz de ehhez én nem értek. esetleg lottozz hátha megnyered kárpotlásul:D (vallás rovat) 25/F
2018. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 T. Zoltán ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hol voltál munkatársira? Az afrikai Haladó szervezetben?
2018. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, a kamufalvi szervezetben volt ő. Valami egyedi vonást írni kellett volna bele, hogy hitelesebb legyen. Egy unalmas szcientológia tematikájú közhelygyűjtemény.
2018. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!