Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen jó vallást tudtok?

Milyen jó vallást tudtok?

Figyelt kérdés

Kereszténység annyira mainstream. Iszlámosok nem jó emberek. Egyiptomi vallás istenei kiirtották a híveket. Úgyhogy nem tudom mi tévő legyek.

Milyen vallás menő mostanában underground körökben?



2018. febr. 23. 11:52
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem úgy működik, mint ahogy az étteremben az étlapról választasz valamilyen ételt. Ajánlom olvasd ezt el:

Az öt világvallás - Helmuth Von Glasenapp

[link]

2018. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
34%

Cthulhu vallás, Repülő Sapapgettiszörny (valahol már lehet tésztaszűrős igazolványképed - nem Magyarországon), Jedizmus.

Én ezekről hallottam mostanában.

2018. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
74%
meg tudjátok mondani, mi a lószarért pontoztátok le az 1-et? csak a miheztartás végett
2018. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
84%

#3. Meg. Sok itt az unatkozó hülyegyerek. El se olvassák a válaszokat, csak agyatlanul nyomják a pirosat. Én sokszor adok hasznos választ, mégis lepontoznak.


A vallásokhoz nem értek.

2018. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
57%
A buddhizmus is jó - bár az nem vallás inkább világnézet vagy ilyesmi.., ja és lehet pl kombinálni is a keresztény istenhittel...
2018. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 hollófernyiges ***** válasza:
60%

Legyél boszorkány vagy hermetikus mágus, bár azok is inkább a 90-es években voltak menők.


[link]

[link]

2018. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
90%

A buddhizmus vallás! Menj el egy budhista országba. Majd megtudod. Szent helyeken cipőt, sapkát le. Hogy közben a kövön megsül a lábad, az a te problémád.


Egyébként "jó" vallás nincs, ahogy "rossz" se. De az emberek képesek bármilyen vallást jóvá vagy rosszá tenni. A legjobb vallás mindenki számára a sajátja. Különben váltana.

2018. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
50%
7 az 5-nek igaza van- itt nyugaton létszemléletként adekvát (noha világvallás) és a kereszténységgel "megfér"
2018. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, hogy az iszlámot lehet kombinálni a kereszténységgel? Mert akkor 2x-es mennyország bónusz, és 72 szűz a jutalmam halál után. Mit gondoltok?
2018. febr. 23. 15:09
 10/58 anonim ***** válasza:
90%
azt pont nem lehet:D
2018. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!