Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények kihez imádkoznak?...

Keresztények kihez imádkoznak? Atyához, Jézushoz vagy a Szent Szellemhez?

Figyelt kérdés
Biblia alapján az Atyához kell, de sok keresztény Jézushoz is imádkozik. Szent Szellemhez viszont nem igazán imádkozik senki. Szabadon választható vagy mindháromhoz kellene?

2018. márc. 13. 09:35
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%
Jézuson keresztül az Atyát szólítjuk meg és kérjük, hogy a Szent szelleme által segítsen bennünket.
2018. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
29%

Allahhoz, fiam.

Ugorjunk gyorsan, mielőtt az újabb rohadt unalmas politeista macera kezdődik!

2018. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Jézus valóban Allahhoz imádkozott. Te kihez?
2018. márc. 13. 09:59
 4/60 anonim ***** válasza:
56%
iszkiri-iszkanader-berlebég - futás a macera elő! :))
2018. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Jólvan kezdődik a sértegetés :) Egyes keresztényektől ez már alap úgy látom. Másik kérdésnél elmondtam hogy nem vagyok kíváncsi rád. Értelmes válaszolókra annál inkább.
2018. márc. 13. 10:06
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

És ugyan miféle sértegetés volt itt? Unalmas hogy hetente macerálod a kereszténységet - rohadtul ráérsz- és az ég világon semmi haszna az egésznek.

És nem, nem vagy kíváncsi az értelmes válaszokra- ez már ezerszer kiderült. Nem baj, hogy politeistáknak tartod a keresztényeket, nem érdekel ez senkit.


Nem sértegetett itt senki, de máris kész volt az adu, amit rávágtál - a keresztények sértegetnek-buták-politeisták és különben is gonosz állatok. Csak te vagy itt az igaz, tiszta, örök bölcsesség.

Tehát le lehet zárni a kérdést, menjen mindenki a dolgára.


Te meg tanulj arabul, több hasznát veszed a muszlimaként, mint hogy itt áskálódsz baromságokat hajtogatva.

2018. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Ebben a kérdésben mi baromság? Azt kérdeztem keresztények kihez imádkozna. Ez neked baromság? A másik kérdésnél pedig bizonyítottad hogy milyen "jókeresztény" vagy.
2018. márc. 13. 10:19
 8/60 anonim ***** válasza:
27%

"Szent Szellemhez viszont nem igazán imádkozik senki."


Mert ki az aki imádkozik a Szent szellemhez? Van olyan egyáltalán?

2018. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

Fejezd be a másik kérdésre utalást. Baromság, mert hetente megkérdezed - ártatlanságot, naivitást mímelve - miután már ezerszer elmondták neked, hogy van ez. Kötekedsz, sértegeted a keresztényeket, az embereket - hogy tudod ezt magadban lerendezni időben és morálisan az a te dolgod.

Hogy haladsz az arabbal? Ha ennyi időd van értelmesebben kell felhasználni.


A valóban naiv és jó-szándékú válaszolókat viszont megvédem ettől a fölösleges dologtól, hogy itt válaszoljanak olyannak, aki biztos, hogy SOHA NEM AKARJA megérteni a kereszténységet, mert elhagyta és visszafelé köpköd, hogy a saját lelkiismeret-furdalását enyhítse.


Egyébként meg lehet törölni is, hisz a kérdező már kérdezte ezt, ez ok a törlésre.

2018. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még ezt. A másik kérdés nem erre vonatkozik ha megnézed. Mutassál már rá hol sértegettem a keresztényeket! Ezt pont hogy te teszed.
2018. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!