Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megsértődik szerintetek?

Megsértődik szerintetek?

Figyelt kérdés
OKJ-s tanfolyamra járok, és múlthéten egyik csoporttarsammal találkoztam a buszon, beszélgettünk stb, egyszer csak mondja, hogy meg hív engem Jehova tanúi gyűlésre (adott ilyen papírt is). Egyébként én nem is tudtam, hogy ő ezt a vallást vallja. 22 éves lányról van szó. Namost én egyáltalán nem vagyok vallásos, sőt... Nem hiszek ilyenekben és irtozom az ilyenektol, de ez mellékes. Nagyon kedves lány szerintetek megsértődik ha nem megyek el? Márpedig nem fogok :/

2018. márc. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki szektás az már alapból nem 100-as!
2018. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2018. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Kit érdekel, hogy egy ilyen habókos megsértődik-e? Megdönteni úgy sem tudod.
2018. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem fog megsértődni. Nekik azt tanítják, hogy csak az arra érdemeseket vonzza a jehova szó, így max leír magában, hogy te nem vagy érdemes az új világban a hullák eltüntetésére.
2018. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sértődik meg, de a tanításaikat figyelembe véve nem fogtok túl sokat beszélni ezután, hidd el nem kár érte.
2018. márc. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha megsértődik, akkor kiderül, hogy igazából nem is volt kedves. De nem hiszem, hogy ez fog történni.

Ne menj el, ha nem akarsz. Ez az őszinteség mindig fontos egy barátságban - főleg az elején. De ha hazugságra akarsz építeni egy kapcsolatot - menj. De miért élnél más emberek változó véleménye alapján? Egyszerűen vállald fel a véleményed és kész. Ezen normális ember nem sértődik meg. Jó, kivéve, ha sértően adják a tudomására - de szerintem nálad ilyen gond nem lesz.

2018. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fog megsértődni, ha normálisan adod a tudomására. Egyébként abból sem lesz bajod, ha elmész.

#1 nem szekta, az értelmi szintről meg ne vitatkozzunk. :)

#2 szóval akit nem tudsz "megdönteni" annak nem adod meg az alapvető tisztelet? Érdekes filozófia.

2018. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!