Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolnak a vallásosak az...

Mit gondolnak a vallásosak az ősrobbanásról?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 21:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Egy belga pap találta ki.
2018. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Mit kéne gondolni róla? Jó, hogy Georges Lemaître atya kidolgozta ezt az elméletet, hatalmas tudományos előrehaladás volt. :)
2018. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy miert nem hiszik el? Mert ugye nem lehetett osrobbanas ha isten teremtett mindent. En nem vagyok vallasos ugyhogy ezert kerdezem
2018. márc. 16. 22:05
 4/32 Mojjo ***** válasza:
75%
@3: Alighanem a vallásosok többsége úgy gondolja, volt ősrobbanás. Mint ahogy írták is, először egy pap vetette fel az ötletet. Az ősrobbanás maga nem mellesleg egy tökéletes teremtés-aktusnak is felfogható, így ha létezik olyan tudományos elmélet, ami teljesen kompatibilis Isten létével, akkor ez pont az.
2018. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

"Ugy ertem hogy miert nem hiszik el? Mert ugye nem lehetett osrobbanas ha isten teremtett mindent."


Nos nem tudom, hogy miért kérdezel, ha nem érdekelnek a válaszok. Ajánlom figyelmedbe a korábbi válaszokat. Merengj el rajtuk.

2018. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

"Ugy ertem hogy miert nem hiszik el?"

A természeti jelenségekben nem hinni kell, hanem megfigyelni.

2018. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Akkor csak az en szuleim tagadjak az osrobbanast?
2018. márc. 16. 22:51
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudja itt bárki, hogy a te szüleid mit és hogyan hisznek? De nem is ez volt a kérdés. A kérdésre a választ pedig már megkaptad, vond le a következtetést.
2018. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Abbol gondoltam hogy ugy altalanossagban nem hiszik el a vallasosak az osrobbanast hogy a szuleim is azok es ok nem hiszik el, de a valaszokat koszonom:)
2018. márc. 16. 23:00
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A JóIsten az ősrobbanás során is megteremthette a Világot:) Amúgy állítólag Istenen kívül nem volt semmi, és úgy kezdett el teremteni, hogy önmagát osztogatta fel. Szóval minden őbelőle van. (Amúgy én nem vagyok vallásos)
2018. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!