Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tennél, ha kegyelemből...

Mit tennél, ha kegyelemből kerülnél a mennyországba és valaki ennek a nem tetszése miatt hangot adna?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hallod, hogy mások suttognak, vagy Isten nem akart beengedni, csak Jézus addig győzködte, amíg végül megengedte? Előfordulhat ilyen?

2018. márc. 31. 16:39
 1/10 anonim válasza:
40%

Ferenc pápa most közölte, hogy nincs pokol. Majd jövő húsvétban bevallja, hogy mennyország sincs és teljesen más vár minket halál után.

Ha kegyelemből kerülnék a mennyországba, úgy, hogy közben nincs pokol és a mennyországban is ugyanazokkal az emberekkel lennék összezárva, mint itt a föli életben, sikítva menekülnék.

2018. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellene trollkodni, hallod-e! Miért nem keresel valami jó lövöldözős játékot?
2018. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Jézus az út az Atyához! Aki ismeri Jézust, az az Atyát is ismeri!


János 10,30


Én(Jézus) Atya egy vagyunk!

2018. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Oda avatatlanok soha nem fognak belépni, ennél fogva nincs miért hangot adni. Akik ott vannak, tudják, hogy Jehova csak méltókat enged oda.
2018. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kegyelemből a mennybe kerülni oké. Ez a sugdolózós jelenet, amit elképzeltél, eléggé földi gondolkodás. A pletykálkodás nem illik a mennyországhoz.
2018. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt kérdezném tőle: "Pajtikám, csak nem magyar voltál a földön, aki a más kárának örül inkább, mint a sikerének?"
2018. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ozcar ***** válasza:
100%
Ilyen szitu nem fordulhat elő.
2018. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki kegyelemből kerül a mennybe, ha én odakerülök bűneim ellenére, akkor sem fog sugdolózni mögöttem senki ilyet, hiszen ők is kegyelemből kerültek a mennybe.
2018. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megesik, rengetegszer. Ha valóban létezik, akkor gonoszok milliói irigykednek most is arra. Ezek mind el fognak pusztulni. Olyanok lesznek mint a kiszivott bábuk, végtelenszer elismételve a gyenge pontjukat, és a hivőknek kell ujjuk mozditásával ledönteni őket. Ennek a dolognak nincs mennyisége (csupán van), ők csak másolatok, mondhatni nem is igazi emberek. Nincs létük, nincs múltjuk (azt mutatják amijük van). Csak a múlt véd meg a leghatalmasabb hatalomtól, sem a jelen, sem a jövő nem segit azon. akkor Kihányják magukat, ösztönből, aztán elpusztulnak. Nullává redukálódnak és elégnek egy pillanat alatt, csak párszor el kell nekik ismételni az igét. Nekem ezek az emberek NEM kellenek, teljes védelemmel állitom, kiirtom őket megszámlálhatatlanul, mert az irástudásban van a hatalom, az irányitás, az uralom és minden bölcsesség (ezt minden uralkodó, celeb ember tudja). Igazán, igazán semmi esélyük, és nagyon könnyü őket legyőzni. Miért? mert csak párszor el kell ismételni, mindegyiknek van gyenge pontja (ez felettük áll). A megszámlálhatatlan ellen fel lehet állitani megszámlálhatatlan eredetit (hosszu munkával, védelemmel), ami majd rámutat a megszámlálhatatlan gyenge pontjaira, és kihúny belölük minden tűz, jéggé dermednek és porrá törnek. Nincs semmi ami megvédhetné őket, nincs a múltjukban semmi és sosem lesz már.

Inkább örülj neki, mert ezek örökre kipusztulnak innét, ebben a felgyorsult világkorszakban már megpecsételődött a sorsuk, ti meg örökre megszabadultok tőlük (hisz sosem látjátok többé őket). Szivből kivánom hogy igy legyen (dögöljenek meg, mert én is tudok ilyet mondani) Ámen

2018. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nembaj hogy ezt 5 perc alatt irtam le? gyorsan kell irni, és tényleg az ismétlés a lényeg :)
2018. ápr. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!