Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy replikáns üdvözülhet?

Egy replikáns üdvözülhet?

Figyelt kérdés
Avagy mennyire kell embernek lenni ahhoz hogy üdvözülhessünk? A bibliában nem találtam erre semmilyen pontos behatárolást.
2018. márc. 31. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi az a replikáns? Valami csillagkapus dolog akar lenne? Mert szerintem akkor nem, hiszen azok egyértelműen robotok voltak, még ha a későbbi évadokban igen fejlett MI is lett nekik.
2018. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Csillagkapu XD

Amúgy a válasz nem. Nem létezik isten, se menny, se pokol, és ha Jézus élt is egyáltalán, már 1984 éve meghalt, szóval nincs sok értelme ezekről beszélni.

2018. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

1


A Csillagkapunak semmi köze a replikánsokhoz, mert azok a Szárnyas fejvadász filmekben szerepelnek, illetve Philip K. Dick könyvében, melynek a címe: Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal?

2018. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem tök mindegy a kérdés szempontjából?
2018. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
"Nem tök mindegy a kérdés szempontjából?" Hát bőven számít, mivel nem mindegy hogy mennyire robot és mennyire ember.
2018. ápr. 1. 00:36
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Ha bőven számít, akkor miért ne tudtad se a kérdésben, se az iménti válaszodban kibökni, hogy melyik filmre gondolsz? Mert rákeresve nekem egyből egy replikáns című filmet dobott ki a kereső.


Szerintem konkretizálnod kéne, hogy pontosan mit szeretnél tudni. Mert így kár kérdést kiírni, ha megfogalmazni sem vagy képes.

2018. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, ezek itt azt se tudják, hogy mi a jóisten az a replikáns. Ők Bibliával kelnek és fekszenek, ilyen "ördögtől való" filmeket/könyveket nem néznek/olvasnak. Jó ha fejben összetudnak adni.
2018. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

#7


"Jó ha fejben összetudnak adni."


Neked milyen diplomád van? Hogy tudjam hova pozícionálni magam hozzád képest. Remélem természettudományok vagy műszaki területen phd fokozat, különben gyenge viccként hangzik a szádból amit írtál.

2018. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

8


Nemsokára végzek Mérnöki MSC-n. Mi a probléma? Tán nem betalált, amit írtam. Szépen felvetted az inget. :)

2018. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Akkor majd szólj, ha elkezdted a doktorit, utána majd írhatsz ilyen magas lóról. Úgy fest, hogy nem jársz előttem fejszámolás tekintetében.
2018. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!