Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha látnál két hajléktalant...

Ha látnál két hajléktalant verekedni, akkor segítenél annak, amelyik a földre került és ordibál?

Figyelt kérdés
Ha látnál egy hajléktalant, aki leugrani készül a hídról, akkor leszednéd őt átkarolva?

2018. ápr. 5. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Mindenki oldja meg a saját problémáját nevelésben részesítettek így tuti h nem segitenék egyiken sem
2018. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem segítenék. Köszönöm, hogy őszinte voltál.
2018. ápr. 5. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb segítséget ilyenkor a rendőrség kihívása jelenti, minden más csak nagyobb bajt csinál.
2018. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagyok és jelenleg kismama,így gondolom nem nehéz kitalálni,mennyi esélyem lenne egy verekedésnél,így oda biztos nem mennék,ha egyedül lennék,szólnék a rendőröknek,ha meg a férjemmel,akkor ő segítene,mivel úgy nevelték,biztos nem hagyná,hogy az utcán az orra előtt agyonverjenek valakit. Amúgy miért pont a hajléktalanok?
2018. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
nem, még ha az előttem szóló terhes kismamát vernék, akkor sem, a saját épségem fontosabb ennél
2018. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj a mai vilagban h nem hihetsz a szemednek, még ha kismamát is vernek abban sem lehetsz biztos, hogy csak megvan jatszva a dolog és a megmentőt akarjak lenyulni, beleavatkozok akkor at e megy ciganypolitikaba? Azok olyanok, hogy ha szet akarod őket valasztani h ne verekedjenek akkor a két ellenfel összefog es teged vernek meg ugyh magasrol lesz@rom az ilyen szitukat
2018. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban nagy divat volt a verekedés.

Nagy mafla, melák voltam, párszor elraktak, mert a bunyóhoz nem elég az erő, aztán direkt ezért öklöztem egy kicsit, de mikor már komolyabb ellenfeleket kaptam, akkor elment a kedvem tőle és elmentem evezni.

Ennyi azonban elég volt, hogy megálljam sarat az utcán és nem is volt sok gondom azután és mivel alapjában békés természeten van, sokáig nem is volt erőszakban részem, de a világ is más lett, minden megváltozott.

Nemrégen viszont Németországban taperolt két arab fazon egy német nőt, félrelöktem őket, de mivel nekem ugrottak, az egyiket megkínáltam, így aztán iszkiri, elpucoltak.

Volt egy másik esetem is, az sokkal keményebb volt, ott már majdnem levertek, mert többen is voltak, meg öreg vagyok már a bunyóhoz, de szerencsémre egy német fiú segített.

Nem ecsetelem tovább, hanem őszintén bevallom, mert kissé elgondolkoztam a kérdésen, hogy nők miatt megmozdultam ugyan, de ha csövesek kalapálnák egymást, akkor aligha.

Talán, ha rendes ruhában lennének, akkor talán próbálnám leállítani őket, óvatosan, mert hát mi közöm hozzá, azt sem tudja az ember, mi miért van, mekkora a probléma közöttük, ki a támadó és ki az, akit bántás ér.

Butaság pedig, mert a csöves is csak ember, de bevallom, inkább elmennék onnan.


A hídról? nem vagyok benne biztos, talán igen, talán nem.

Mondjuk büdös is?

Nem tudom, lehet, hogy igen, de biztosan haboznék előtte.

2018. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jajgatna, sivalkodna, akkor mégiscsak rászánnám magam, mert elég jószívű vagyok.

A tapasztalat az, ha verekedés közben beszól valaki, akkor lehiggadnak a felek, vitába fullad a nyílt erőszak, és abbamarad a verekedés.

2018. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem avatkoznék bele szerintem.
2018. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Mindkét esetben szarnék bele.
2018. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!