Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megtért fiúk! Hogyan adjátok...

Megtért fiúk! Hogyan adjátok egy lány tudtára, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 13:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Megkérdeznélek, hogy szülnél-e nekem gyereket és leélnéd-e velem az életed
2018. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ugyanúgy mint a nem megtért fiúk. Megfogom a kezét, megpuszilgatom, és mondom neki hogy "Mariska, én nagyon szeretlek téged".
2018. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Egy barátom megmondta a lánynak, hogy szereti, de nem barátként. Szerintem ez kimondottan romantikus :)
2018. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék.


Én is megtertem és van is egy lány viszont nem tudom,hogyan kéne úgy közeledni felé ,ahogy egy keresztény embernek kell és nem úgy mint a világban :(.

2018. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
A keresztény embereknél is ugyan úgy működik, mint a nem keresztényeknél, csak annyi a különbség, hogy nem fekszenek össze esküvő előtt (legalább is ez lenne a helyes, aztán a többség nem tartja be).
2018. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A megtért és a hívő vagy vallásos között mi a különbség?
2018. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van is különbség meg nincs is. Néhányan szeretik hangoztatni, hogy hívők de nem vallásosak, próbálnak a vallásos szónak negatív értelmet adni. Pedig egy igazi keresztény hívő és vallásos is egyszerre. A hívő szó inkább az egyén és Isten közti kapcsolatot írja le, míg a vallásos a az egyén és környezete/világ felé megvallott hitet mutatja. Ez utóbbi is lényeges elem a kereszténységben.
2018. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kb ugyan úgy mint mindenki más, mire gondolsz pontosan?
2018. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó előtti,a megtért és hívő között nincs kulonbseg.Az a fajta kapcsolat ,ahol személyes közösségük van Istennel.


A vallásos meg általában tradíciókat követ.(felekezetol függ,hogy milyen tradíciót)

2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 arra gondolok, hogy gondolom, nem egy buliba hívod el, vagy nem vagy vele olyan szókimondó, mint egy nem hívő ember.
2018. jún. 3. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!