Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én vagyok az egyetlen ember...

Én vagyok az egyetlen ember akihez a jehova tanui nem jönnek oda?

Figyelt kérdés

Még az utcán is kikerülnek :c

Pedig én beszélgetnék velük


2018. jún. 3. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak reménytelen esetek. :) Azt vettem észre régebben tényleg erőszakosabbak voltak, most már figyelnek erre. Ha jönnek nem kezdenek el kérdezni meg riogatni, csak átadják a szórólapot, meghívnak gyűlésekre. De ha itt felteszel róluk egy kérdést, egy nem bántót, akkor biztos írnak neked.
2018. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

De édes.

Mond csak kedves Barátom, miért nem mész Te oda hozzájuk?

2018. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Hozzam se jönnek. Én is beszélgetnék, vitáznék velük.
2018. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Látod, van előnyös oldala annak, hogy nem fürdesz.
2018. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Hozzám se, bár én direkt rendkívül csúnyán szoktam nézni, hogy eszükbe se jusson még véletlenül se.
2018. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

&3


Drága, a Biblia nem vita tárgya.

2018. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem se zargatnak, aluljáróban is csak állnad a standjuk mellett, nem próbálnak lasszóval fogni embereket.

Otthon se jönnek kéretlenül. Talán egyszer csöngettek fel, megmondtam, hogy köszönöm, de nem érdekel, ő is megköszönte az őszinteségem, és azóta se volt látogatás.

Még a JT rokonom is csak levélben írt, kiadványt küldött, de személyes találkozókkor, családi összejöveteleken sose próbált téríteni, úgyhogy gondolom az a levélírás is csak a statisztikai adatokhoz kellett.

2018. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

"Hozzam se jönnek. Én is beszélgetnék, vitáznék velük."


Ha meg odajönnének, akkor meg az lenne a baj.

2018. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha őszintén gondolod azt, hogy beszélgetnél Jehova Tanúival, írj a Fiókhivatalnak egy levelet és kérd, hogy keressenek fel Jehova Tanúi. Add meg a címedet és az elérhetőségedet és milyen időpontba volna jó. A hozzád eső legközelebbi gyülekezetből két testvér vagy testvérnő fel fog keresni és válaszolnak a kérdéseidre. A férfi érdeklődőket férfi testvérek keresik fel, a nő testvéreket nők, esetleg házaspárok. Az alábbi linkre kattintva megtalálod, hova írhatsz nekik. [link]
2018. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Pár hete voltak nálam. Elmondtam nekik, hogy ateista vagyok, és olvastam a kiadványaikat, amik nem győztek meg. Hosszan beszélgettünk mindenféléről, de már az első mondatnál utaltak rá, hogy ők olyanokat akarnak felkeresni, akiknél legalább Isten létezése nem vita tárgya. Azóta nem jöttek. Bár azzal búcsúztam, hogy benézhetnek, ha erre járnak, de nem számítok rá, hogy még egyszer jönni fognak.
2018. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!