Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon jelenleg hány...

Magyarországon jelenleg hány ördögűző pap van? Vannak görög katolikus ördögűző papok?

Figyelt kérdés

Én görög katolikus vagyok és hiszek az ördögben és az ördögi megszállásban.


Magam nem készülök papnak, de olvastam róla, hogy egyre több ördögi megszállásról vannak hírek Magyarországon és kevés hozzá az ilyen képesítésű pap.

Vannak olyan papok nálunk akik egyszerre görög katolikusok és ördögűzők? Nyíregyházán, a Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskolán például képeznek ilyeneket, vagy nekik is el kell utazniuk a Vatikánba ördögűző képzésre?



2018. jún. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak görög katolikus papok is igen, egyszer találkoztam is eggyel, a többit nem tudom a vatikán alá tartoznak ugyh. ha ott kapják a kiképzést az exorcisták akkor oda kell menniük
2018. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a római katolikus egyházban egy ördögűző van Magyarországon, úgyhogy görög katolikusból sem lehet túl sok.
2018. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Az tuti hogy a Vatikánban képezik őket de oda csak nagyon kevesen jutnak be. Emiatt szerintem ritka ha egy kisebb országnak több ilyen papja is van. Mo-n max 1-2-t saccolnék.
2018. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!