Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ilyen kegyelmi...

Szerintetek ilyen kegyelmi ajándékokkal milyen hivatást válasszak?

Figyelt kérdés

Szerénység, szemérmesség, segítőkészség, az emberekben a jót keresem mindig, optimizmus, kedvesség, tanítás (de nagyobb csoport előtt nem szeretek beszélni, szerepelni), gondoskodás, együttérzés, mindig a probléma megoldására fókuszálok, tanácsadás, másik emberrel szembeni türelmesség, biztatás, gyógyítás (de inkább a lelkiekben, mert a vért sajnos nem bírom)


28 éves, nő vagyok (pszichológus nem szeretnék lenni)


Szeretném használni ezeket az ajándékaimat és mindenképpen Istennek tetsző hivatást szeretnék. Szívesen fogadok minden ötletet!



#vallás #ajándék #hivatás #hit #kegyelmi ajándékok
2018. júl. 22. 13:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Hogy szerény nem vagy, az szinte biztos. Egyébként 28 évesen gondolom már van szakmád, dolgozz abban. Minden munkát lehet Istennek tetsző módon végezni. Ha egy utcaseprő lelkiismeretesen végzi dolgát, nem hőbörög, nem méltatlankodik, akkor az is Istennek tetsző.
2018. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondolja, hogy nem vagyok szerény.
2018. júl. 22. 13:51
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan tegezhetsz, korban elég közel állunk.


Nézd, aki szerény, az nem kezdi azzal, hogy ő mennyire szerény, majd felsorol még egy halom nagyon pozitív tulajdonságot magáról. Mint kiderült, neked egyetlen hibád, hogy nem tudsz közönség előtt szerepelni, ami szintén nem negatívum.

A valóban szerény emberek sosem dicsekednek pozitív tulajdonságaikkal és pontosan ismerik saját maguk hibáit is.


Tehát röviden, nem vagy szerény.


Viszont remélem, hogy a válaszom többi részét hasznosnak találtad.

2018. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
apáca
2018. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ha csak a negatív tulajdonságaimat sorolom fel, azzal nem jutnék előrébb, hogy melyik hivatást válasszam.

A kegyelmi ajándékok -ha jól tudom- nem a negatív tulajdonságainkról szólnak.

2018. júl. 22. 14:17
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Valóban nem, ilyet nem is kértem.

Egyszerűen arra céloztam, ahhoz, hogy egy korrekt képet kapjunk önmagunkról, amely segíthet kiválasztani hivatásunkat is, ismernünk kell pozitív és negatív tulajdonságainkat is.


De ha neked ennyi pozitív tulajdonsgod van, akkor legyél apáca, mint előző írta. Bár szerénységből példát vehetnél Kis Szent Terézről.

2018. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A nép hiteője ***** válasza:
63%
Szerintem okos is vagy, barmilyen szakmaban megallnad a helyed, mert Krisztus teszi alkalmassa a h9voket barmire. Csak az a kerdes, hogy mi az amit hobbikent is szeretsz, mert olyan szakmaban erezned jol magad.
2018. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Valóban nem vagy szerény, így az emberközpontú hivatás kizárva. Vagy lehet az, csak előtte térj meg ebből a hatalmas önimádatból. Amúgy az is sokat árul el, hogy nem Istentől kérdezed, hanem idegenektől várod a választ.
2018. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Kórházi szocmunkás, mentálhigiènès nővèr-szakember, idősellâtâsban tevèkenykedni, hospice.
2018. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, miért gondolják azt, hogy önimádó lennék vagy cseppet sem szerény. Azokról a kegyelmi ajándékokról írtam, amikkel úgy gondolom, hogy a Szentlélek megajándékozott, és Önök mégis a negatív tulajdonságaimon csámcsognának inkább?!
2018. júl. 22. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!