Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a világ egy teszt?

Ez a világ egy teszt?

Figyelt kérdés
És csak az megy át rajta aki hisz a bibliában és keresztény, jobb oldali, konzervatív, hazafi? Többi megy a pokolba?

2018. aug. 3. 03:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Jaja

Ha az itt levő 80 éved alatt jól benyalsz istennek, akkor megjutalmaz.

De ha nem, annak ellenére, hogy ezért adott szabad akaratot, megbüntet.

Eléggé gyerekes gondolkodás, csodálom hogy a modern keresztények még nem "értelmezték újra" a bibliának ezt a részét...

2018. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Igen. A tutorial rész elég hosszú, de legalább a progam nem laggol. Meg a grafika is odatesz.

Viszont mégis kénytelen vagyok levonni pontokat, mert igazán lehetne egy "save" opció, amikor arra szükség van.

2018. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Amit mondasz az a NER-nek a tesztje :D

Plusz, ha szorgalmas vagy akkor egy nap olyan leszel, mint Lőrinc.


Konzervatív és jó keresztény bárkiből lehet...Baukó Éva is az pedig én nem gondoltam volna.

2018. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. A túlvilági lét csak egy elképzelés, de nem feltétlenül része még a kereszténységnek sem. Jézus is arra koncentrál, hogy itt és most legyél jó ember.
2018. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

:)

És nem kötelező a mennyország azoknak, akik a másik opciót jobban szeretnék :)

2018. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki boldog úgy, hogy nem az Isten által adott játékszabályokkal játszik, az írja már le, hogy csinálta!!! :)
2018. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem valamit, nem kell egyből letàmadni.
2018. aug. 4. 21:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Ki támadott téged? Ahogy nézem aki támadott is, csak istent támadta...
2018. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Itt a világban pofára megy minden meg sógorkoma barátságra. A TESZT az, hogy ezt hogy bírod elviselni ;)
2018. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem senki nem megy a mennybe max a szentek a többiek az átlag emberek mennek a sheolba ahonnan viszont démonok raboljál le a lelkeket a pokolba és aztán lesz az ítélet napja mindenki feltámad "a pokol kiadja amivel tartozik és sheol is oda adja a lelkeit" (Énokh könyve) és utána elbirálodik hogy ki bánta meg buneit es azok lephetnek be a menybe akik nem azok a pokolra kerűlnek azonban mivel mar szinte mindenki jart ott mert a demonok le rantotál oda az bereket ezert mindenki meg banja vetkét és mindenki a mennybe megy
2018. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!