Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak engem idegesít az,...

Csak engem idegesít az, amikor az emberek facebookon, instagramon az igés képek alá sorban odakommentelik, hogy Ámen?

Figyelt kérdés

Mi szükség van erre? Miért nem elég belájkolni? Nézzük például ezt:

[link]


Még csak nem is igés poszt, de nyomatják az Ámeneket. Elolvassák egyáltalán az emberek a posztokat? 🤔



#Facebook #Igekártya
2018. aug. 8. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ámen!

(Bocs, nem tudtam kihagyni!)


Egyébként én is észrevettem már az ilyet. Majd elmúlik, mint minden divat.

2018. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szokott, de itt jön a képbe az, hogy inkább nem olvasom el a kommenteket.
2018. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít, bár nemcsak ez, hanem az egész, amit a közösségi oldalakon művelnek az emberek. Ez is az oka annak, hogy letöröltem magam onnan.

Bejelöl pl. egy olyan ember, akivel mondjuk az egyetemen anno köszönőviszonyban voltam, de soha nem beszélgettem vele. Illendőségből visszaigazolom. és erre a reggeli kávém mellett, fellépve a facebookra az fogad, hogy ez az ismerősöm tegnap este mit vacsorázott a pasijával, vagy épp egy másik ismerősöm éjjel 2-kor felébredt, mert a gyerek sírt. Ki a f*****t érdekel? Hányingerem lett az egésztől.

Bocs hogy eltértem a kérdésedtől, de ez kijött belőlem. Azért nyomják az Ameneket, mert egyszerűen nem tudnak semmi értelmeset írni. Most őszintén, erre hogy "Isten hozott", mi a csudát lehet írni??? A kommentelők pedig annyira függők, hogy maguk se tudják a lényegét, csak az a fontos hogy valamit csináljanak a facebook-on, így odatesznek egy Ament, aminek semmi értelme nincs, de ezzel "kiélték" a pillanatnyi feltűnési viszketegségüket.

2018. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3,

Az ismerősök követését le lehet ám állítani. Ha udvariasságból visszajelölsz valakit, de totál nem érdekel egyébként, arra teljesen megfelel a követés leállítása.


Bocs Kérdező, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2018. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Halleluja!
2018. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha facebook és instagram helyett a valóságban éled az életed, ilyesmik nem fognak idegesíteni.
2018. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem a pucsító lányok idegesítenek (sőt izgatnak szexuálisan) Vagyis bűnbe sodornak és majdnem mind ilyen ;)
2018. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem néztem jó szemmel.


Engem viszont az zavar kifejezetten, hogy EGYETLENEGY ismerősöm sem képes elhagyni azt az idióta csordaszellemet, hogy közösségi oldalakat nem majmolunk.


Már kezdem unni ezeket az ál-keresztény felekezeteket. A történelmi egyházak tagjai is szinte mind megbolondulnak, MERT HÁT MEKKORA DIVAT...

2018. aug. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!