Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanú lányokkal...

A Jehova Tanú lányokkal mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

(direkt ide teszem fel a kérdést, a „felnőtt párkapcsolatok” helyett, mert tudom, hogy a Jehova Tanúi ezt a témakört szokták olvasni)


Nemrég a keletiben láttam egy igen csinos fiatal lányt az egyik Jehova Tanús standnál. A kérdésem az lenne, hogy mennyire lehet ismerkedni egy Jehova Tanús lánnyal, illetve mire számíthatok?

Csak szimplán menkek oda és kezdjek beszédbe elegyedni? Vagy mit tanácsoltok?



2018. aug. 11. 16:52
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*menjek oda

Illetve mi lehet a legjobb módja egy Jehova Tanús lánnyal való ismerkedésnek?

2018. aug. 11. 16:55
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyd őket. Nem lehetnétek együtt, csak ha te is felveszed a lány vallását, ez a vallás meg elég... érdekes, jobban jársz, ha hanyagolod. Szép lányok máshol is vannak.
2018. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

szervusz.


Csatlakozom az első válaszoló mondatának első feléhez.


Egy Tanú, a szent írás alapján csak az úrban házasodhat. Ezt Mi, valóban komolyan vesszük, mint Isten szavában leírtakat, és igyekszünk keresztény életet élni. Ennél fogva nem kezdenek kapcsolatot akikkel nincsenek egy hitben.

Sajnos vannak akik lazábbra engedik maguknak a "gyeplőt", azonban ez nagyon ritka.

2018. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
tanácsom, hogy meneküüüüüülj
2018. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Amíg elfogadod tőlük a magazinjaikat,addig nincs gáz.
2018. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Hitesd el vele, hogy te is hiszel a mesékben. Húzd meg, utána pedig hagyd ott. Jobbat nem érdemel egyik vallásos sem. :)
2018. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

#6, hogy lehet benned ennyi rosszindulat? 😯

Függetlenül attól, hogy nem értek egyet mondjuk a jehova tanúival, vagy épp az ateistákkal, sosem kívánnék nekik ilyet.


Egyébként egy vallásos csajt nem fogsz tudni csak úgy meghúzni. 😜 Mondom ezt neked vallásos csajként. 😄

2018. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%

7-es:


Hidd el, van olyan vallásos csaj, aki bekapja. Ne magadból indulj ki, azt elhiszem, hogy ha rajtad múlna még 50 évesen is szűz lennél, ha addig nem házasodnál meg.

2018. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van egy stílusom utolsó,főleg az utóbbi időkben,de azért téged tényleg beoltottak jófejség ellen.
2018. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Csak az igazat mondtam Merete. Neked kellene a legjobban tudnod vallásosként, hogy az igazság nem mindig simogató, lehet kemény is.


:D

2018. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!